reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista wrześniówek 2020

reklama
Ja też jestem chętna, ale wciąż będę sie upierać przy zamkniętej grupie FB - żadne forum nie zastąpi nam takiego porządku, jak oddzielne posty na FB, tematyczne. Dniowe. Nawet jak, nie będzie Was kilka dni, zawsze będzie można nadrobić dzień, dwa, a nie strone 189452. Posty tematyczne mega przydatna sprawa - wiem, że tu też można, ale to cytowanie człowieka wykańcza. Tysiąc cytatów do jednej wypowiedzi. Facebook daje Ci możliwość komentowania danej wypowiedzi, zwija, wszystko jest mega mega czytelne :)
Jest juz grupa wrzesniowki 2020 i jest straszny rozpierdziel tam. Weszlam tam, ale nie idzie sie polapac. Kazdy sobie rzepke skrobie. Juz wiekszy porzadek tutaj jest niz tam.
 
reklama
Do góry