reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
jeszcze sie nie polozylam.... ale wykapana juz za to jestem ;-)
......wiec napisze bo zapomnialam wczesniej:
zarejestrowalam malego na badanie serduszka. wizyte ma dopiero na 7 kwietnia :szok: ...tyle malych dzieci ponoc jest, ze nie ma wczesniej miejsc.
no i przyjechala do mnie @ :sorry2:, wiec testu nie musze powtarzac ;-):-D ..kochane ja poprostu przemeczona jestem, wstaje wczenie rano a czasami i w nocy (bo o 4.00 jak jezdze na zebrania), chodze spac pozno no i maly ostatnio dawal czadu z zebolkami :-( No ale juz niedlugo weekend :-D:-D:-D

...no dobra teraz juz ide naprawde do wyrka
BUZIAK
 
No i byłyśmy u tej lekarki. Nie dość, że super podjscie do dzieci ma, Blanka tylko troszkę płakała, to jeszce postawiłą zupełnie inną diagnozę-lekki wirus, czyste oskrzela-abolutnie nie dawac antybiotyku...70 zł skasowała:sorry2: ale wg mnie takie pieniądze to nic za dobrą diagnozę i mniejszy stres dziecka. Bedziemy juz do niej chodzić, a do osrodka tylko na szczepienia...Aha namawiała mnie na pneumokoki, no i chyba zaszczepię pod koniec tego miesiąca, jak myślicie 289zł za jedną dawkę to dużo? Bo wydaje mi się ze ogólnie droższe są:confused:

Larvuniu musisz o siebie zadbać, wyśpj się porządnie, bo widać ze strasnie jesteś przemęczona:sorry2:

Elbra to też macie przeboje z waszą lekarką..kolejna sadystka:dry:

Beatko
oj rosnie Ci mała rozrabiara:-D zresztą kolejna wśród małych listopadówek..hihi

Ja też spadam do spanka, bo oczy mi się zamykają...dobrej nocki kochane!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam
uklon.gif

Jagoda współczuje sytuacji z doktorką co za pin** :angry:
Co do szczepionki niewiem zupełnie.
U nas będzie szczepienie za 3 tygodnie na pneumo :tak:
Elbra ty też nie masz za miłej lekarki.Dlaczego nie zmienisz?

Lece po łyk kawki i na odkurzacz siadam bo mi wczoraj naprawili
niegrzeczny.gif
dance3.gif
 
Witam Laski:tak:
ja tak tylko na chwilę wpadłam się usprawiedliwić:zawstydzona/y: z jakiego powodu mnie nie ma otóż wczoraj po 16 przyjechał Patryk chrześniak (5,5lat) mojego małża do babci bo ma ferie :confused:no i teściowa z teściem se zadowoleni gdzieś poszli :dry:a ja został z dwójką dzieci sama:no::baffled: do tego go tak energia rozpiera że szok :szok::szok:

A jeszcze sie pochwalę że chrzestna mojej córy urodziła w nocy synka:tak::tak: także mogę już usunąć dolny suwaczek:tak::tak:
Mały miał 3820 i 58 cm wzrostu i zdrów jak rybka:tak::tak::tak:
Męczyła się 9 godzin ale cieszy się że ma to już za sobą:tak::tak:

Wybaczcie że tak egoistycznie:zawstydzona/y:
dwoje rozrabiaków i jak spuszczę ich z oka to mieszkanie rozniosą:szok::szok::zawstydzona/y::baffled:

Baj baj;-)
 
reklama
dzien dobry!!!
u mnie ostatnie dni urlopu no i chrzesniak mojego Tomka wyjedza takze wesolo (mielismy go 2 tyg.)

jagoda-na jakas poj*** babe trafilas-masakra!!:wściekła/y::szok::angry: ale dobrze, ze druga byla spoko-jednak lekarza z powolaniem to chyba ciezko znalezc

aluska-to widze, ze masz wesolo na chacie jak nie tesciowa to opiekujesz sie dzieciaczkiem-och!!:dry::sorry2:
beata- mala ma po kims charakterek, co:-D ale mimo wszystko to jest slodka no i ktos musi broic, nie?:-D
dobra lece poczytac na inne watki , bo maly zaraz wstanie wiec juz nie posiedze przy kompie :dry:
papapapa i milego weekendu
apropos to ja lece na imprezke w sobote i moj mezczyzna dal mi pozwolenie na cala nocke hahahhahaha (wiec ide z kumpela),
strasznie sie ciesze i nie moge sie doczekac:tak::-)
kurcze ale jak to wyjdzie w praniu to nie wiem, bo musze poprosic tesciowa, zeby sie malym zajela, bo on tez wychodzi z chlopakami
 
Do góry