reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Hmmm... Lunia, może masz rację z tym przestawieniem na czas wiosenny. :confused: Zobaczymy jak to będzie. Ale faktycznie mogłyby nasze Skarbusie pospać trochę dłużej - choć dla mnie w tygodniu to bez różnicy i tak wstaję o 6... :baffled:
 
reklama
Cześć Dziewczynki!
U nas zdrówko już dobrze. Wreszcie wychodzimy na spacerki. Mały jeszcze czasem kaszlnie, ale zakładam że tak może być. Wyjechaliśmy na weekend z domu, miałam pmoc przy małym ,jednym słowem odpoczęłam.
Chcę zapisać małego na basen, tylko boję się chloru. Najwyzej zrezygnuję.
Hanuś wklejaj zdjęcia remontu. Przedłużyć drzemki nie umiem. Mój też teraz wstaje wcześniej ok 7-7.30.
Lunia :szok:. Mój mały też coraz częsciej pokazuje pazurki, naokragło robi rozpierdziel w domu. Wszystko co sie da ląduje z hukiem na podłodze. Niczego nie można mu zabronić bo krzyczy lub płacze, ale histerii jeszcze nie było.
Niki a u Was jak zdrówko? Bartuś doszedł do siebie? No i jak lekarz?
Lana jak nocnik wrócił do łask? A Wy już bez pieluch?

A mi wczoraj M na odpierdziel złozył życzenia i powiedział że prezent kupił ale zapomniał:cool2:. Niby mi czekoladę jakąs kupił:-D. Ciekawe czy dzisiaj przyniesie, czy sam zje.

Ps. Aneta zdolniacha. Pozdrawiam.
 
Hejka,

Aga111 nocnik to wróg mojego Matiego,jejku mam nadzieje ze to na krótko,pieluszki są i SĄ.

O co chodzi z Anetą???? bo nie kminie.

A jesli chodzi o dzień kobiet to moj mąż dał ciała, bo nawet mi życzeń nie złożył,od wczoraj wieczora do dziś mu wypominam,a ubaw przy tym mają moje córki,bo mój mąż wciąż chodzi i przeprasza-myszeczko,kwiatuszku,skarbie zapomniałem ,przepraszam.W sumie to nie jestem na niego zła bo naprawde jest zabiegany i widac ze zmeczony.Ale mu tego nie powiem niech pocierpi.wredna jestem.pozdrawiam Was kochane .
 
;-)Witajcie :-D

Widzę, że nie tylko mój R dał ciała z dniem kobiet, ale wczoraj sobie to odbiłam i zamówiłam u Anetki kolczyki. Jak przyjdą to dam mojemu R całuska i podziękuję za prezent. :) Wredna ze mnie baba, ale cóż - trzeba płacić za sklerozę ;-):tak:

Dzisiaj nocka kiepska. :-( Najpierw płacz trudny do uspokojenia, a potem Piotrek się wiercił przez pół nocy. A tak pięknie już sypiał i znów się powaliło... :-(

Dziewczyny wklejam najnowsze fotki z remontu - wczoraj zrobiłam :tak:

To jest łazienka - już powoli się kafelkuje :-)





Pokój gościnny - od wczoraj zawalony sprzętem. Jest już przygotowany na malowanie, tapetowanie sufitu i kładzenie paneli. :tak:



No i sypialnia - od wczoraj goła i już bez podłogi. Czeka na dalsze prace :-);-):tak::-D





Tak by to wyglądało na dzień dzisiejszy. Daleka droga przed nami... :baffled::baffled::dry::dry:

Miłego dnia!!! :tak::tak::tak::-D:-D:-D;-);-);-):-):-):-)
 
Helloł!!!!
Hanuś - zacznę od płytek w łazience - SUPER!!! Zastanawiam sie nad takimi do naszej, bo w maju czeka mnie to samo. Zakładają u nas centralne ogrzewanie i zrobimy przy okazji remont:tak: Świetny pomysł z prezentem na dzień kobiet;-)
Aga - słyszałam, ze woda ozonowana jest lepsza od chlorowanej. Sprawdz, może jakiś basen blisko Ciebie ma taką?
lana - ale gnębisz męża:-D;-)Czasem im się należy;-)

U nas noc tez kiepska. Mała wstała o 5:30 i już nie zasnęła. Tylko sobie siadła na łóżku i śpiewała: mama, tata, dzidziuś, hau (na półce stoi nasze zdjęcie rodzinne i Ninka jak tylko je widzi zaczyna śpiewać). Mój ranny ptaszek. A ja chętnie bym jeszcze pospała. a tu pracy tyle, że masakra.

Zmykam i życze miłego i słonecznego dnia:tak:

A prace Anetki - cudo:tak:Ma dziewczyna talent:tak:
 
Hej kobietki.

Ja dzis załapałam doła,moja średnia córcia pojechała do sanatorium Szczawno-Jedlina.
O 5 rano mój Seba ja zawoził, tz.pojechali pociągiem.
Jest to takie dłuższe rozstanie z nią poraz pierwszy,ona jedna nie lubi rozstawac sie ze mna ,jest mamusi córunia jak to mówi rodzinka.:-:)-:)-:)-(
U nas Mati przesypia całe noce,mimo ze dziś obudził się z okropnym gęstym katarem,jeszcze ani razu nie był chory.i mam nadzieje ze na katarze sie skończy.

Hanus chatka wyglada teraz paskudni,ale jaki za to bedzie efekt koncowy:-)
Miłego dnia życze.

U mnie w lubuskim świeci słońce.:-D:-D
 
Witacje!!!

I już czwartek - jeszcze trochę i weekend :-) Choć tyle dobrego...

Lunia - mogę dzisiaj spokojnie podać Ci rękę... Piotruś wstał o 5.30 :baffled::baffled::baffled: Normalnie jakaś masakra!!! O co chodzi to nie wiem. A dodam, że w nocy wcale nie spał spokojnie. Zasnął dopiero o 20.30, godzinę później znów pobudka i chyba jeszcze po północy. Jak znam życie to odeśpi to w ciągu dnia ze dwa razy, ale my z R jak zombie chodzimy. Mam nadzieję, że to zęby i że szybko minie, bo padnę. A powiedz mi Lunia, czy Ninka odsypia potem w ciągu dnia to wczesne wstawanie??

Życzę wszystkim miłego dnia!!!
 
reklama
Heloł, heloł,
Hanuś - u nas dzisiaj to samo:szok::szok::szok:Artystka wstała przed 6 i zaczęlła wołać psa:-D
Ninka odypia w ciągu dnia to wczesne wstawanie. Najpierw przed południem śpi ok2 godzin a później już tak po 16, 30-40 min. No i ok 20 -21 idzie spać. Ale jak nie przespi się po południu to zasypia juz po 19. Może w sobotę mała pójdzie spać do babci, to troche odeśpię;-)
Miłego dnia. Mam nadzieję, że u Was pogoda ładniejsza niż u mnie:tak:
 
Do góry