reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

świeta, świeta i po świętach:-D
Mam nadzieję, że miło spedziłyście ten czas:tak:

zagląda tu jeszcze ktoś????:confused:

U nas wszystko ok. Ninka ładnie śpi w nocy (szkoda, że z nami w łóżku:zawstydzona/y:), apetyt ma i duuuużo energii do szaleństw:-D

Odezwijcie sie mamusie:tak:
 
reklama
Hej :-)

Odzywam się Lunia!!! :tak:

Tak jak piszesz, Święta i już po.... Szkoda, bo znów do pracy trzeba chodzić. Echhhh...
U nas było rodzinnie, gościnnie - jeszcze wczoraj mieliśmy gości, ale w sumie fajnie było ;-)

Piotruś od kilku dni zaczyna biegać i trzeba bardzo uważać, bo nie zawsze zdąrzy skręcić bądź wyhamować... Wczoraj była moja kuzynka z dziećmi i ten młodszy jej syn - 4 letni chciał aby Piotruś go gonił - no i Piotrek próbował - ale przy tym miał radochy... A wieczorem padł jak mały piesek, taki był zmęczony. :tak:

Co do spania, to nie jest najgorzej. Choć od dwóch dni znów się kręci i budzi. Każdej nocy pobudka i godzinna przerwa we śnie. No i co chwila woła to R to mnie. Ale ja jestem twarda i nie wyjmuje Go z łóżeczka, tylko głaszczę po głowie i mówię, że trzeba spać. Na szczęście Młody zbyt mocno nie protestuje i w końcu zasypia sam. W każdym razie mam nadzieję, że te noce są znów spowodowane ząbkami. Ale chyba tylko jeden Mu został, bo oprócz piątek (te chyba wychodzą później), to brakuje tylko lewej dolnej trójki. Ostatnio powychodziły hurtem. :tak:

No i to by było na tyle. Z nowości, to moja sypialnia dzisiaj będzie pomalowana. Zostanie założenie drzwi i ułożenie paneli. :tak: I choć jeden pokój będzie do sprzatania :-);-):tak::-D

Miłego dnia!!! :-)
 
Helloł:-D
Hanuś - pochwal sie zdjęciami sypialni jak juz będzie skończona:tak: Z tymi zębami to normalnie koszmar - dobrze, że Piotrusiowi została tylko ta trójka:tak:

Clue- dużo zdrówka dla Mateuszka:tak:

A u nas wszystko po staremu, z czeo sie cieszę. Nina zdrowa, rozrabia na maksa. Szczególnie teraz, jak jest z tatą przez cały dzień. Śmieją się i szaleją a ja muszę w pracy siedzieć. I jak tak ich słucham to chętnie bym się dołączyła:tak: W poniedziałek jadę na 1,5 tygodnia na pokazy i szolenia z pracy. Wcale mi sie to nie uśmiecha, no ale co zrobię:confused2:Chyba umrę z tęsknoty...
Wracam do pracy.
Miłego dnia:-)
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Lunia83 mój to Mateuszek a nie Bartuś :)
Kurcze chyba bym wykitowała z tęsknoty jakbym mojego szczęścia 1,5 tygodnia nie widziała ;/ Trzymaj się.
 
Clue - zdrówka dla Mateuszka!!! :)

Lunia - sypialnia pomalowana i panele położone :) jeszcze tylko lampy powiesić, kaloryfer założyć i meble wstawić. No i oczywiście potem wszystko pomyć. :) Idzie do przodu!!! A co do Twojego wyjazdu, to ja też nie wyobrażam sobie na tak długo Młodego zostawić. Nie zazdroszczę Ci...

Znów weekend przed nami :) Odpoczynku życzę!!!
 
Hej.jestem.

Po trudnych dniach,chyba nastala mała poprawa,corka wrocila na stare smieci[do poprzedniej szkoly.]

Dziewczyny mam prosbe,napisze w prost- nie moge zgubic brzucha,jest wielki i zle sie z tym czuje.moze macie jakies sposoby na zgubienie brzucha,wygladam jakbym byla w ciazy i juz jestem zmeczona glupim gapieniem sie ludzi i komentarzy typu,ma takie malutkie dziecko i juz z nastepnym w ciazy..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Jestem niska kobieta 160 cm,po ciazy nadwaga no to sobie wyobrazcie jak ja wygladam,mala gruba klucha.:szok::szok:

Zycze milego dnia.
 
reklama
Dziewczyny odezwijcie się!!!

Ostatnio już wogóle nikt nie pisze... Odzywa się czasem Lunia (która akurat wyjechała), Clue oraz Lana. A gdzie reszta?? Aga, Niki, Malinka, Izka, Antila?? Beabea... Szkoda, że tak wszystko się kończy, bo mnie bardzo brakuje naszych rozów na forum :(
 
Do góry