reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Hej Mamuśki:-) Pamietacie mnie jeszcze??:-D

Dawno dawno mnie nie było i niestety jeszcze jakąś chwile nie będzie:baffled: komp się posypał, a nie bardzo były fundusze żeby go naprawić:crazy: ale w koncu sezon wiosenny się zaczął, mężowy fuchy robi, także obiecał mi się za kompa wziąć:-)

Skorzystałam chwilowo z teściowej komputera. Jak tylko mój będzie na chodzie to poczytam co tutaj się wyrabiało i na pewno się odezwę.


Bardzo Was pozdrawiam i całuję wszystkie dzieciaczki:-D Buzioleee
 
reklama
A my dzisiaj po ostatnim szczepieniu :)
Kolejna planowa wizyta to bilans dwulatka
Waga 13,2 kg wzrost 88 cm.
Już zaczął mieścić się w centylach wagowych, ale to pewnie przez te infekcje i bieganie na dworze.
Dziewczyny, dlaczego nie szczepicie maluchów?
 
:tak:Witajcie :-)

Pogoda dzisiaj do bani… :-( Nawet na spacerek nie pójdziemy, ale na basen się chyba wybierzemy :tak:

Co do szczepień, to u nas wszystkie obowiązkowe skończyły się w marcu. Poszłam na wszystkie tak jak wzywali, ale nie powiem, żebym nie była zdenerwowana. Dużo się naczytałam o szczepieniach i skutkach ubocznych i miałam wielkie obiekcje, no ale mus to mus i odkładanie niczego by tutaj nie zmieniło…

Malinka – witaj :-D Mam nadzieję, że uda Wam się szybko naprawić komputer :tak:

Clue – Mateuszek wysoki :tak: Piotruś ma około 83 cm. No i waga około 12,5 kg, ale i tak ciężki jest dla mnie niesamowicie. :tak:;-)

A tak poza tym, to po staremu. Jutro mijają 3 miesiące jak mieszkam w pokoju rodziców. Masakra…

Miłego dnia!!!
 
Cześć dziewczyny!
Jestem, żyję ale już ledwo, ledwo. W pracy masakra, w domu średnio wesoło ( przyszedł rachunek za prąd, okazało się, że do centralnego musimy dopłacić a mój małżon bez pracy...Masakra). Dzisiaj pojechał na rozmowę - zobaczymy co z tego będzie.

My na szczepienie idziemy w środę i kolejne 130 zł nie moje.
Clue - no, no, kawał chłopaka z Mateuszka.
Hanuś - już niedługo kochana wprowadzicie sie do siebie.

Zmykam do pracy:-) Miłego dnia:-)
 
cześć dziewczyny! dawno mnie tu niebyło ale czytuje was. nie mialam weny do pisania i nadal jej niemam ale pisze u mnie ciagle to samo same kłopoty i smutki wiec szkoda mi bylo i jest pisac wam o tym. moje dzieciaczki rosna w miare zdrowo wiki to jeden wielki rojber chyba miala byc chlopcem wchodzi na wyszki czyli stoly i takie tam wysokosci szybko zasuwa po schodach na 4 pietro gorzej z zschodzeniem ale daje rade duzo mowi a zwlaszcza bawi mnie jak mówi pepsi chipsy choc ich nigdy nie skosztowala choruje tez ale rzadko ostatnio blam uszczepienia ale niezaszczepili jej bo gardlo miala nieciekawe bo ida zabki we wtorek mam isc zobaczyc czy ja zaczepia.i ciagle oczywiscie mama i mama bezemnie ani rusz chyba ze na dworze to nikogo niepotrzebuje a w domu marudzi jest uzalezniona od swiezego powietrze i przestrzeni i placu zabaw z tego co czytalam to wiekszosc dzieci. z moim M ciagle problemy ah szkoda pisac jednak zal mi jest siebie ze musze przez to wszystko przechodzic. a to fotka moich pociech P1010572.jpg
 
Cześć dziewczyny nie wiem, jak wy ale ja już mam dość tego deszczu.Ania nudzi się w domu. Cała wiosna przeleci koło nosa jeżeli pogoda się nie zmieni
Lana i jak sytuacja, udało się coś załatwić?
My też ze szczepieniami do tyłu mamy przyjąć jeszcze MMRII i drugie pneumokoki
 
Dziewczyny, które były na wakacjach za granicą z Maluchami - gdzie polecacie polecieć? Mój M chce do Turcji ale boję się że to za daleko z takim maluchem ;/
Poradźcie coś

pozdrawiam
 
My byliśmy w Turcji gdy Ania miała 5 miesięcy było super. Podróż krótsza nisz nad nasze morze, bo samolotem:-)
Tak a propos poszukuję towarzyszki na wyjazd w czerwcu do Turcji lub Tunezji mój M nie może a ja bardzo chcę lecieć dopóki Ania leci za free. Może któraś się skusi. Pytam poważnie, bo pokoje jednoosobowe kosztują masakrycznie dużo
 
reklama
Do góry