reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Asteria - mówić mówi ale niewyraźnie - logopeda powiedziała ze ma opźnienie mowy
Koleżanka psycholog dziecięcy zachęca na badanie sensoryczne więc pewnie pójdziemy

U nas Jeszcze Wojtuś nie mowi - znaczy porozumiewa sie ale po swojemu - pani neurolog powiedziala nam zeby sie wstrzymac z wizyta u logopedy do 3,5 roku zeby zobaczyc czy w przedszkolu sie przelamie:)
 
reklama
Witam. Matko wieki mnie tu nie było ! U nas w sumie wszystko gra. Sebastian chodzi do przedszkola, chociaz ciężko mu było rozstać się ze żłobkiem. Rośnie, łobuzuje, jest kochany :)) :tak: Gratuluje kolejnych bobasków i trzymam kciuki za siłe i cierpliwość ;-):-) Pozdrawiamy was gorąco !!
 
Witajcie
Clue to prawda zarzekałam się no i przyznaje, że ta ciąża nie była planowana, ale już się cieszę;-):-)
Oczywiście Tobie również gratuluję:tak:
Asteria jak się czujesz jak mieszkanko?
Icedal my też jak na razie nie chorujemy( odpukać)
Ania w przedszkolu strasznie rozrabia i nie słucha cioć byłyśmy nawet u psychologa, ale wszystko jest ok, w domu słucha i jest grzeczna aczkolwiek ruchliwa. Widocznie muszą sobie wypracować jakąś metodę na to moje dziecko. Ogólnie grupa jest trudna, jedna dziewczynka bije i gryzie, jakiś chłopiec też bije inne dziecko w ogóle nie je a pani nauczycielka po raz pierwszy prowadzi grupę w przedszkolu
 
Piszecie dziewczyny o tym że dzieciaczki słabo mówią i sama zaczełam się zastanawiać czy z moim Sebastianem jest wszystko ok. Mówi, zaczął w okolicach grudnia zeszłego roku w miarę pełnymi zdaniami, chociaż nie każdy go rozumie :baffled:Panie w przedszkolu nie skarżą się ze mają problem ze zrozumieniem go. Nie zwracałam na to specjalnej uwagi, tym bardziej że syn mojej siostry zaczą mówić dopiero jak skończył 3,5 roku. Zawze myślałam ze Seba jest jeszcze za mały żeby się tym przejmować jakoś specjalnie.Kto podpowiedział wam że trzeba sprawdzić mowę dziecka? Gdzie mam pójść ? Podpowiecie ?
 
Icedal myślę, że gdyby było coś nie tak panie w przedszkolu zwróciłyby uwagę. W przedszkolach również często pełni dyżury logopeda, więc chyba nie musisz nigdzie chodzić:-)
 
Iceal -w przedszkolu jest logopeda, która badała dzieci i stwierdziła opóźnienie mowy u mojego Mateuszka. Dlatego chodzi na zajęcia - ale wg mnie i tak jak przyjdzie czas to zacznie mówić. Teraz jego mowa pędzi, codziennie słyszę od niego coś nowego.
Antila - mój przeciwnie - w przedszkolu grzeczny w domu nie da się spokojnie żyć.
MatMaks witaj, ja mam termin na 12 maja - wczoraj byłam na usg i wszystko ok :)
Ale powiem Wam że w drugiej ciąży jest całkiem inaczej - codziennie wymiotuje ;/ ale przy okazji nie przejmuję się tak wszystkim co dotyczy maluszka - po prostu przy Mateuszku nie mam czasu na to.

Tak przy okazji zapraszam do mojego sklepu internetowego pod adresem clue.waw.pl może coś Wam się spodoba :)

pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Clue to może jak to wieść gminna niesie skoro wymiotujesz będzie córcia;-)
Zaraz zerknę do Twojego sklepiku:tak:
 
reklama
Antil u mnie drugi chłopak będzie ;)
Mateusz już go nazywa Adaś - jego kolego z podwórka ma młodszego braciszka Adasia więc on też będzie miał.
A my już mamy dwie choróbska za sobą od pójścia do przedszkola zakończone antybiotykiem - zapalenie ucha z pęknięciem błony bębenkowej oraz zapalenie oskrzeli ;/ no i kilka parodniowych infekcji - nie ma to jak przedszkole ;/

Pozdrawiam
 
Do góry