reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

no Mary juz sie po malu zalamuje ... wcale jej sie nie dziwie. pocieszaam ja ze corcia chce sie urodzic trzynastego. coraz mniej czasu im zostalo ...

E-CIOTKI WIELKA MOBILIZACJA - MOCNO ZACISKAMY KCIUKI !!
 
reklama
Herbatka mi smakuje:-) Bardzo dobra...

Dostalam od teściowej sliczne pajacyki (takie grubsze na długi rękawek), spodenki i bluzeczkę w komplecie i elegancką koszulę w mini mini wersji
To się Alan będzie stroił

teraz Londyńczyków oglądam - dla mnie powtórka, bo jestem odcinek dalej zawsze niż w tv
 
dziubasek Nie widziałam sie pare godzin w lustrze i coś mi nie zagrało.Przyjechała teściowa z siostrą i że mam brzuch juz całkiem nisko, wiec chyba to to:)
Kurde ciekawe kiedy moja kolej:))
 
Dziewczyny mam info od Maliny :)))
" Mnie dziś przyjęli na Żelazną. Oczywiście nic się nie dzieje ale ktg odnotowało kilka skurczy na 120. Jutro spróbują wywołać jeżeli na porodówce luz będzie. Podobno zamknęli bródnowski i bielański może być ciężko z przyjęciami. Pozdrawiam..."
 
Mary i Kasiula trzymam mocno kciuki.

Ja po wizycie u gina wróciłam zdołowana.
Rozwarcie na cm. Główka bardzo nisko. Mała owinięta pępowiną. Jak sama nie urodzę do czwartku to mam skierowanie do szpitala. Powiedział też, że mam duże szanse na CC. Boję się, że najpierw mnie wymęczą a potem dopiero zrobią cięcie. Tak miała moja koleżanka. Męczyła się 9 godzin a dopiero potem zrobili cięcie. Jeszcze dobrze, że miała położną zapłaconą bo lekarka jeszcze chciała czekać. Oczywiście mały urodził się z infekcją jakąś i siedzi z nim juz ponad tydzień w szpitalu bo jest na antybiotyku.:no:
Boję się strasznie o dzidzię.
A badanie bolało strasznie, mimo że mój gin jest naprawdę delikatny.
Idę spać. Dobranoc
 
Nie martw sie, ja po ur Julki po trzech godzinach twierdzilam ze moge znowu rodzic :-D
kurczę, a ja tydzień po porodzie i twierdzę, że więcej dzieci mieć nie będę :-( może to dlatego, że miałam cc i boli mnie do tej pory brzuch i kręgosłup :-(
eh sn pobolałoby trochę i już, a po cc to czuję się masakrycznie :-(
 
dziubasek Nie widziałam sie pare godzin w lustrze i coś mi nie zagrało.Przyjechała teściowa z siostrą i że mam brzuch juz całkiem nisko, wiec chyba to to:)
Kurde ciekawe kiedy moja kolej:))
mi dzisiaj też koleżanka powiedziała że strasznie opadł mi brzuszek a nie widziałyśmy się jakieś 1,5 tygodnia więc mam nadzieje że już niedługo bo naprawdę nie mam siły dźwigać już tego słodkiego ciężaru :tak:
luuuzna współczuje z powodu suczki :-(
butterfly27 bądź dobrej myśli , na pewno wszystko skończy się dobrze i może akurat nie będziesz musiała cierpieć i od razu zrobią ci cc :tak: , grunt to pozytywne myślenie :-)
 
reklama
hejka:-)

Ja też jeszcze w dwupaku. Termin mam na 20 ale mam mieć cc i 16 idę już do szpitala. Czopa jeszcze nie dostrzegłam i tylko macica sobie ćwiczy od czasu do czasu. Powiem wam że zazwyczaj jak siedze wieczorkiem na bb i czytam o skurczach i porodach to wtedy mam te stawiania. DZiwne ale może wysiedze takie konkretne skurcze i nie trzeba będzie do 16 czekać he he
 
Do góry