reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Moja malutka się strasznie ślini, a powiedzcie jak często wasze maluchy jedzą, chodzi mi o te karmone tylko piersią bo chyba na butelce to dosyc rzadko? Bo ja juz mam dość....cały czas co 2 godziny nawet w nocy........uuffff
 
reklama
My juz po kompieli teraz Amelka leży w łóżeczku i rozmawia z kwiatuszkami, pewnie zaraz padnie :-)
Ja sie czuje okropnie, od kąd biore te tabl. anty głowa peka mi w szwach:eek: teraz nie mam możliwości zmiany bo do Polski jedziemy dopiero w kwietniu także muszę sie przemęczyć bo raczej nie mamy w planach drugiego bobaska ;-)

kilolek z tymi facetami tak już jest :-) mój mąż jak usiądzie przy kompie to zapomina o bozym swiecie zadne argumenty do niego nie trafiają ;-)ale jednak komputer to moja własnośc dlatego jak siada to pozwalam mu na tą chwile zapomnienia :-)

Powiedzcie mi czy macie zamiar wybrac sie na basen z maleństwem?? mąż mnei namawia już jakiś czas ale jakoś się boję zabrac takiego smyka :sorry:
ja jak najbardziej tylko mężą nie moge namówić, bo to wstydzioch, rozebrać się nie chce...:baffled: a z dwojgiem to sobie raczej nei dam rady. Kuba chodził na szkólkę odkąd skończył 4 miesiące. Ukończył 2 kursy, a dyplomy ma na ścianie :-)

i macha do monitora :-D
hehehe
 
dzien dobry :-)


kilolek no to moje gratulacje, ja tez myslałam o jakis specjalnych zajeciach dla takich smykow ale nie wiem gdzie tu u nas jest ... narazie wybierzemy sie na zwykły tylko musimy znalezc taki przystosowany do maluszków :-)
a jak wygladał pierwszy raz kubusia nie przestraszył się??

arwen moja mała się ślini juz długo, teraz na dzien zakładam jej śliniaki bo zaczynało mi już bodziaków brakować ;-)

U nas nocka przespana, standardowo :-) Amelka wczoraj wypiła herbatke o 22 i odrazu zasneła obudziła się pół godzinki temu :-)
za to mamusia cos dzisiaj spac nie mogła, leżałam i rozmyślałam o głupotach nawet sie nie obejzyłam a tu już 3 była :eek: teraz jestem padnieta ale zasnąć i tak nie moge :baffled:
Mam nadzieje że pogoda dzisiaj ładna będzie to do parku skoczymy świerze powietrze dobrze na mnie wpływa :-)
ok lece pobawić się z małą bo sie domaga towarzystwa :-)
 
czesc dziewczyny.

My dzis dluzej na specerku byli bo tak piekne sloneczko dzis swiecilo i cieplutko.

My tez juz wyciaglismy wkladke bo maly sie nie mieslil teraz wydaje mi sie ze lepiej mu w foteliku niz przedtem.
Wykapany jest i teraz smacznie spi.
Dzis chyba z piec razy musialam go przebierac bo strasznie zaczol sie slinic, a wasze brzdace juz sie slinia. Bo mojemu az taka pianka sie robi, zwlaszcza jak gada i sie smieje.

U nas tez jest slinienie na maksa, jak juz chlustanie zmienilo sie w ulewanie i to nawet nie az tak wielkie to zaczelo sie slinienie :confused2: I tez tak smiesznie ustami "pierdzi" robiac pianke ze sliny :-D

Moja malutka się strasznie ślini, a powiedzcie jak często wasze maluchy jedzą, chodzi mi o te karmone tylko piersią bo chyba na butelce to dosyc rzadko? Bo ja juz mam dość....cały czas co 2 godziny nawet w nocy........uuffff

Moja na piersi w dzien rownie czesto, chyba, ze jestesmy na spacerze lub daleko jedziemy to jak uda jej sie zasnac to bedzie tak dlugo spac az wrocimy do domu. Ostatnio w ten sposob miala w dzien ponad 4-godzinna przerwe w karmieniu.
Za to w nocy ladnie spi i jesli sa to moze gora 2 karmienia.

dzien dobry :-)


kilolek no to moje gratulacje, ja tez myslałam o jakis specjalnych zajeciach dla takich smykow ale nie wiem gdzie tu u nas jest ... narazie wybierzemy sie na zwykły tylko musimy znalezc taki przystosowany do maluszków :-)
a jak wygladał pierwszy raz kubusia nie przestraszył się??

arwen moja mała się ślini juz długo, teraz na dzien zakładam jej śliniaki bo zaczynało mi już bodziaków brakować ;-)

U nas nocka przespana, standardowo :-) Amelka wczoraj wypiła herbatke o 22 i odrazu zasneła obudziła się pół godzinki temu :-)
za to mamusia cos dzisiaj spac nie mogła, leżałam i rozmyślałam o głupotach nawet sie nie obejzyłam a tu już 3 była :eek: teraz jestem padnieta ale zasnąć i tak nie moge :baffled:
Mam nadzieje że pogoda dzisiaj ładna będzie to do parku skoczymy świerze powietrze dobrze na mnie wpływa :-)
ok lece pobawić się z małą bo sie domaga towarzystwa :-)

Dlatego ja aby nie rozmyslac o glupotach wymecze sie tu, na bb, a potem na chacie z dziewczynami, a potem padam jak mucha :-D lub telewizor ;-)
 
Antek kończy dziś 3 miesiace:-D:-D
Zaraz wybieramy sie na spacerek:tak: dzis 4 stopnie na plusie.Wiosna tuz tuz;-)
Wybieramy sie w sobote na cały dzień do Wiezycy na narty:-D:-D Antek zostanie z moja mama. Juz sie nie moge doczekac. Co roku góry trzeba było zaliczyc. A tak w weekendy na stok do Wiezycy. Wtym roku nie bylismy ani razu:-(
Co prawda mamy obok bloku Łysa Gore z wyciagami i kupe narciarzy , ale dla nas ta górka jest wklesła:tak:
 
Cześć dziewczyny! ja mojego malucha juz na basen wzięłam i było odlotowo--suuper, bardzo jej się podobało, nie będę jej dawała na zajęcia bo sama jestem instruktorem i co prawda uczę starsze maluszki ale mysle, że takiemu dzidziusiowi to spokojne zapoznanie z wodą, śpiewanie chlapanie polewanie i zabawa zabaweczkami w wodzie to wystarczy. zachęcam ale woda musi mieć kolo 30 stopni i musi byc sprawdzony basen.
Pozdrawiam! jak maz zrzuci zdjecia to wam pokaże.
 
Antek kończy dziś 3 miesiace:-D:-D
Zaraz wybieramy sie na spacerek:tak: dzis 4 stopnie na plusie.Wiosna tuz tuz;-)
Wybieramy sie w sobote na cały dzień do Wiezycy na narty:-D:-D Antek zostanie z moja mama. Juz sie nie moge doczekac. Co roku góry trzeba było zaliczyc. A tak w weekendy na stok do Wiezycy. Wtym roku nie bylismy ani razu:-(
Co prawda mamy obok bloku Łysa Gore z wyciagami i kupe narciarzy , ale dla nas ta górka jest wklesła:tak:

My tez sie wybieramy za tydzien, ale chcemy domek wynajac, zebym w razie czego dziecko nakarmic mogla ;-)
 
reklama
Antek kończy dziś 3 miesiace:-D:-D
Zaraz wybieramy sie na spacerek:tak: dzis 4 stopnie na plusie.Wiosna tuz tuz;-)
Wybieramy sie w sobote na cały dzień do Wiezycy na narty:-D:-D Antek zostanie z moja mama. Juz sie nie moge doczekac. Co roku góry trzeba było zaliczyc. A tak w weekendy na stok do Wiezycy. Wtym roku nie bylismy ani razu:-(
Co prawda mamy obok bloku Łysa Gore z wyciagami i kupe narciarzy , ale dla nas ta górka jest wklesła:tak:

My jeździmy na zmiane z mężem a dzidzia śpi w wózeczku...:-)
 
Do góry