reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

co za podly dzien.....
i jeszcze snieg pada....najpierw siedzialysmy w domu kilka dni bo mala chora, a teraz napada i znowu nie bedzie sie mozna nigdzie ruszyc.....w ogole jakos nie w sosie jestem....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:confused2:

katrenki widze ze sytuacja sie odwrocila w pogodzie, u nas odwilz i cieplo u was snieg:cool: nie zazdroszcze, ale glowa do gory:tak:
 
reklama
snieg? u nas slonce,ale zimno. skorzystalam ze slonka w poludnie i skoczylam z mala na 1,5h spacer w pola i lasy (mam zaraz za rogiem);-) lepsze niz spaliny w miescie, chociaz miejscami bloto bylo i rece mi zamarzly.
 
u nas też dowilż od wczoraj, ale dzisiaj straszny halny tak więc wywiało nas dzisiaj na spacerku, ale szkoda mi było takiego słonecznego dnia. Popołudniu się pogorszyło.
 
jezeli najmlodsza matka byla 5latka to i 9latka moze zostac.... zdjecie szokujace :szok::szok::szok:

a ja siebie uwazalam za mloda mame :szok:
w 5-latke to nie wierze ale 9 tak..
bo mozna zajsc w ciaze kiedy dostaje sie 1 okres a watpie zeby 5 latka ktora ledwo przestala nosic pieluchy miala juz okres i rozwiniete narzady plciowe:sorry:
9 latka natomiast moze miec... i w niektrych krajach jest tak ze rodzice jak najszybciej wydaja dzieci za maz i sa wreczzmuszane do rodzenia dzieci jak najszybciej to jest mozliwe... ja kiedsys czytalam ze 10 latka byula w ciazy ale zmarla ponuiewaz nie byla jeszcze az tak rozwinieta i cos tam sie stalo , chyba jej macica pekla czy cos... nie pamietam dolkadnie.. ale szkoda mi takich dziewczynek
 
Moja malutka się strasznie ślini, a powiedzcie jak często wasze maluchy jedzą, chodzi mi o te karmone tylko piersią bo chyba na butelce to dosyc rzadko? Bo ja juz mam dość....cały czas co 2 godziny nawet w nocy........uuffff
U nas tak samo ze ślinieniem. A jedzenie - w dzień zdarza się nawet co godzinę :zawstydzona/y: W nocy bywa różnie, zdarza się że co 2 godziny a innym razem prześpi 4-5 godzin. Nie wiem od czego to zależy.
dzien dobry :-)
arwen moja mała się ślini juz długo, teraz na dzien zakładam jej śliniaki bo zaczynało mi już bodziaków brakować ;-)

U nas nocka przespana, standardowo :-) Amelka wczoraj wypiła herbatke o 22 i odrazu zasneła obudziła się pół godzinki temu :-) :-)
U nas też śliniaki są obowiązkowe. Nie dość, że ślinienie to jeszcze ulewanie czasami.
Super, że mała śpi tak dobrze w nocy. Zazdroszczę...

Kamcia to trzymam kciuki za jutrzejszy test!
Przyłączam się.

My w środę byłyśmy na szczepieniu. Mała przez 2 dni gorączkowała. Wczoraj usg bioderek - na szczęście wszystko ok. Cięzki ten tydzień był...

A w poniedziałek wybierzemy się chyba prywatnie do gastrologa, bo mała cały czas ma śluzowate kupki. Martwi mnie to, a pediatra kazała czekać jeszcze do wprowadzania nowych produktów i wtedy zleci ewentualne badania.

Miłego weekendu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry