reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
hey dziewczynki :) ależ ten czas płynie jakie brzuszki już macie ehh sama kiedyś jeszcze muszę to powtórzyć strasznie tęsknie za tym uczuciem, kopniakami, itp, tak czytam przy okazji wypowiedź magdy i się zgadzam my również w listopadzie 2011 mieliśmy wszystko na głównym teraz sprawy z ciąży są w archiwum, ale mamy kolejne nowe otwarte, o dzieciaczkach, możecie zawsze zerknąć i zobaczyć jak to u nas było, bo ja super wspominam tamte czasy na forum jak i teraz i mam tu lepsze koleżanki i przyjaciółki na forum listopad 2011 niż w rzeczywistości. I wam życzę zdrówka w dwupaku i jak najszybciej płynącego czasu.

Mama Alana listopadówka 2011
 
Witam, dawno nie pisałam, ale codziennie czytam, często w pośpiechu :) Witam wszystkie nowe mamy :)
Nie pisałam ponieważ jestem strasznie rozczarowana moją ostatnią wizytą, od której wiele oczekiwałam, a nie dowiedziałam się nic, poza najważniejszym (co mnie w sumie uspokaja), że wszystko jest dobrze, dzidź zdrowo się rozwija. Nie chce się tu wynurzać ze zwierzeniami, wkurzyłam się po prostu bo oczekiwałam, że zobaczę na usg dzidzię, skrycie liczyłam, że może już niepewnie (ale zawsze :p) będzie można określić chociaż w 60% płeć itd, a tu kicha.
Mimo wszystko jestem spokojna ale lekko zawiedziona tym brakiem szczegółów. Doktor długo się wpatrywał w monitorek, marszczył czoło, mrużył oczy no i powiedział, że wszystko jest świetnie więc nie powinnam się stresować.

A weszłam by pochwalić się, że czuje bulgotanie motylkowe w brzuchu, na początku wątpiłam w to, bo to wcześnie jak na pierwszą ciążę, ale jak widać można. Zwykle czuję TO tuż po zjedzeniu, jak nie dotykam brzucha rękoma, tylko leżę, wiem, że to nie żołądek ani jelita :) pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim mamuśkom!! :D

P.S. Wiem, że jest oddzielny wątek do opisywania ruchów maleństwa, ale nie chciałam tej wypowiedzi dzielić, więc proszę o wybaczenie :)
 
Maria za szybko Alan będzie mieć 11 dopiero 7 miesięcy, chociaż jakby było to też bym nie płakała :) myślę,że za 1,5 roku znów się zdecydujemy to kochane pociechy pozdro
 
reklama
Do góry