reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

olii trzymaj się w dwupaku jak najdłużej:-) po przyjściu na świat maleństwa będzie "dużo pracy", zatem korzystaj póki możesz z odpoczynku:-) Widzę, że Tymek niczym córcia Illusion już wszystko mówi. Przy tylu umiejętnościach, daruj Małemu pieluchy, widać jego rozwój poszedł w inną stronę i ani myśli o takich "bzdurach" jak załatwianie się na nocniczek czy do kibelka. poza tym gdzieś czytałam, ze jak pojawia się nowy członek rodziny - taki z pieluchami - to starszak wróci do tego "nałogu", jakim są pieluchy (w przypadku gdy na świeżo się tego oduczył).
buziaki
 
reklama
Olli powoedzenia!!! Masz jakąś pomoc?
Pieluchami się nie martw na razie. My nawet nie zaczynamy nauki, bo F po zdjęciu gaci drapie się masakrycznie,choć twierdzi, że wie o co chodzi z nocnikiem ;)
Widziałam takiego chłopca z rodzinie dlaszej-wiek 2l 3mies na tamtą chwilę, pieknie mówił całe zdania (nie tak jak ta dziewczynka z wakacji, ale tez super) i jego mama przeywała, że jeszcze nie oduczył się pieluszki. Morał? Jak jedno to nie drugie :) Cierpliwości :)
Na kiedy masz termin?
 
Kruszka pierwszy termin to 3 listopad ale raczej nie ma szans żebym dotrwała. Szyjka się otwiera a leżeć nie ma jak. Mam rodziców do pomocy ale są tak zaganiani że ja nie mam sumienia ich prosić o pomoc. A w ogóle to ja z natury taka zosia samosia jestem. Tymkowi wychodzi dolna 3! o matko dziecka nie poznaję! taki płaczliwy:eek: miał nawet temperaturę. A co do mówienia to dzisiaj mój mąż powiedział ku..a i Tymuś radośnie biegał i powtarzał w kółko:-D
Do nas już zawitała jesień...
 
Dzielna kobieta jesteś :) Jednak pozwól sobie czasami pomóc dla dobra i maluszka i Twojego. :)

Ja jestem teraz u mamy, jest tez moja siostra i brat. jak tylko mogą to bawią się z Franem, dzięki temu ja odpoczywam psychicznie, bo noce mnie wykańczają. Dziś od rana tylko mama i mama,ząb dwójka się przebija, więc Cię rozumiem z tym marudzeniem. Dopiero jak przyjechała moja ciocia z wujkiem to zaczął się popisywać, gadać i grac w piłkę. Zostawiłam Go i poleciałam zkotem do veta, bo piasek w moczowodzie się odezwał. Jak wróciłam to juz spał. Ide gotowac zupkę :)
Aha, przeklinanie... ja często mówię "ja pierdzielę" więc młody podłapał. Teraz się hamuję,ale i męzwoi się wyrwało nieraz ku..a i F też z radościa powtarazł. Dobry moment by przestac używac łaciny ;)

MIkołaj Tayci skończył wczoraj 2 latka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jak ten czas szybko leci... dzieciaczki nasze kochane prawie dwa lata mają. Słusznie kruszka zauważyłaś. Wszystkiego najlepszego dla Mikusia tayci a tak na marginesie, jak nas czytasz to się odezwij!:-)

olii trzymaj się Kochana, trzymam kciuki za kolejne "listopadziątko":-)
 
Ostka wcale nie zauważyłam tylko Taycia na FB wrzucila :zawstydzona/y:

Basia używasz tej maści konopnej? Ja używałam, ale w tym samym czasie wychodzi Franiowi dwójka i jest nerwowy w nocy. Zostalo mi półł tubki z uzyciem której poczekam, az zabek wyjdzie :)
 
Kruszka, jutro odbieram maść z apteki, kończyłam jeszcze Cetaphil, młodej teraz przebiła się ostatnia trójka . A wczoraj Lena zjadła trochę lecza i znowu ją wysypało, mam wrażenie, że to kabaczek zawinił, bo po dynii też ją wysypało :no:
Olii trzymam kciuki, wytrzymaj jeszcze trochę
 
Basiu ja już ją mam. Zuzylam pół tubki, ale nam tą dwojka jeszcze się nie przebiła. Odstawiłam na razie i czekam. Jak już ząbek nie bedzie problemem to zacznę znowu próbować :-)
 
reklama
Do góry