reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

najlepsze jest to ze ja wogule nie nie czuje sie jakbym byla w ciazy, nic mnie nie boli,zadnych zachcianek juz niemam, czasem ale rzadko mnei zemdli,jedynie co mam to humorki, stalam sie bardzo drazliwa i placzliwa:-) co dziennie rano gdy otwieram oczy zastanawiam sie czy fatycznie jestem w ciazy czy tylko mi sie to śnilo.

dziewczynki jeszcze pytanko- 14 tydz. to zalicza sie do 3 czy 4 juz miesiaca?? bo nieznam sie zbytnio na tych datach
 
reklama
Julitte, witaj! Trzymam mocno kciuki zeby wyniki amniopunkcji rozwialy wszystkie twoje obawy. Bądź dobrej myśli i staraj sie nie stresowac.
Kiedy bedziesz miała wyniki badań?
 
Witaj Julitte, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

Madzialenka myślę, że to już 4 m-c :) Dobrze, że pójdziesz w końcu na to usg.

Magda
współczuję Ci tego bólu, to ta rwa kulszowa?
 
Witaj Julitte, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

Madzialenka myślę, że to już 4 m-c :) Dobrze, że pójdziesz w końcu na to usg.

Magda
współczuję Ci tego bólu, to ta rwa kulszowa?

Wesoła kuzyn rehabilitant twierdzi ze to cos naciska na nerw kulszowy bo jest to najdluzszy nerw a gin w sumie to mi potwierdzil ze to cos sie tam rozciaga i naciska na ten własnie nerw.
 
Witajcie Dziewczyny :)

Znów Was spróbuję nadrobić ;)

Julitte - witam, i trzymam kciuki, będzie dobrze - zobaczysz :)

Nikita - mi zdecydowanie brzuszek poszedł mocno do przodu, nawet moje wcześniejsze oponki z boków zniknęły. Jak myślę że tu jeszcze tyle miesięcy - nie wiem jak ta skóra później wróci do siebie :(

MagdaP - co do bóli kręgosłupa - mnie czasem boli chyba podobnie (tak że nawet mam problem z chodzeniem). Moja mama miała bardzo mocne bóle kręgopsłupa w 2 i 3 ciąży. Przy pierwszej było ok. I mówiła, że nawet w tych późnych miesiącach ciąży nie było tak źle (tzn. pod koniec) jak właśnie w tym okresie w którym my jesteśmy. Po porodzie wszystko wróciło do normy.

Madzialenka - ja do 17 tygodnia przytyłam też tylko 1 kg. A brzuch tak mi wyszedł, że nie byłam w stanie uwierzyć, że tylko tyle ;)

Wiecie co - ostatnio codziennie ktoś ustępuje mi miejsca w autobusie. Strasznie głupio się z tym czuję. To miłe - tylko ze ja jestem z tych co do raczej chcą się w tłumie schować ;) Chyba już nieźle widać ;) Jak tak dalej pójdzie to w 9 miesiącu będę chyba się toczyła po ulicy ;)
 
Dziewczyny musze sie wypowiedziec na temat zamknietego. NIe radze sobie z tym. Wszedzie jest wszystko, tematy powtarzaja sie tu i tam, Zakupowie szalenstwo i zakupki dla... szkoda ze to nie jest na tej naszej głownej stronie i na zamknietym tylo zdjecia i ewentualnie wizyty. Teraz nawet mało kto pisze jak po wizytach. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia czy jak. Pamietam ze na listopadowkach 2009 było własnie tak jak pisze czyli na zdjecia wszedł tylko ten kto miał dostep i wszystko było na tej głownej stronie listopadowek. Mocno marudze?? sorki ale naprawde nie łapię tego.
 
Ehhh ale mam dziś strasznego lenia! Nic mi się nie chce. Dobrze, że wczoraj już posprzątałam bo dziś bym się nie ruszyła. A w ogóle to mam co robić bo za tydzień mam obronę pracy magisterskiej:eek: No i oczywiście dylemat co ja na siebie włożę?! heh
 
Witam i tutaj:-)

Julitte głowa do góry napewno wszystko będzie dobrze.
Mi genetyk powiedział że dziecko prawdopodobnie jest chore na Trisomie 13 czyli jeszcze gorsza choroba od ZD
nastraszyli mnie jak nie wiem co-nawet moja gin powiedziała że mam zrobić wszystkie inne badania genetyczne.
Dopiero poszłam do innego lekarza to okazało się że te wyniki są dobre i nie doszukał się żadnych nieprawidłowości. Także bądź dobrej myśli..

sasanka podobno na zgagę dobrze jest wypić mleko z miodem-koleżance to pomagało
też mam zgagę ale nie aż taką uciążliwą
 
reklama
Hej:)
Witam nowe dziewczyny:) Julitte trzymam kciuki aby dzidzia była zdrowa:)
Magda mam nadzieję że ten kręgosłup szybko przestanie Cie boleć.
ja w pierwszej ciąży też czułam się o wiele lepiej, ciągle mnie te więzadła pachwiny pobolewają, czym wiecej chodzę tym bardziej bolą, lekarz powiedział że to normalne inie mam się czym martwić, w pierwszej ciąży nie miałam takich dolegliwości
co do wątku zamkniętego to nie wiedziałam ze taki mamy:) jak tam się dostać???:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry