Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Mysle,ze jak wyrosl z gondoli to powinnas go na plecach nosic:-)a nikt Wam nie powiedziałem że wożenie dzieci w fotelikach samochodowych jest nie zdrowe???? fotelik samochodowy jak sama nazwa mówi że do krótkiego przewożenia dzieci
mój Stasiu siada sam z pozycji do raczkowania ale nie umie usiąść z pozycji leżącej na płasko na plecach.
mój syn ma 7 i pół miesiąca waży prawie 10 kg gdzie robią gondole dla takich dużych dzieci?
ja mam spacerówkę kubełkową więc mój synek jeździ z dupcią pięknie wpasowaną w kubełek i jeździ w pozycji pół siedzącej. a w domu siedzi w krzesełku i na podłodze jak stary nawet się nie zawaha to dzięki mocnym mięśniom grzbietu od spania na brzuszku.
Z tego co slyszalam to w lezaczkach tez nie zaleca sie dlugiego lezenia.Szczerze mowiac to oglupialam... nosidelko jest dla dziecka zle? Jest wyprifilowane jak lezaczek to chyba w lezaczkach tez nie powinny lezec? Tyle godzin mlody spedzil w aucie jak jezdzilismy po lekarzach i wtedy nawet sie nie ma wyboru. Skoro do roku dziecko powinno spac na twardym materacu to gondole tez sa zle. I spanie na poduszkach tez zle a i tak wiekszosc na nich spi. Chyba we wszystkim trzeba zachowac odrobine luzu i obserwowac kiedy dziecku jest dobrze.