reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2015' rozpoczęty przez ewel87, 26 Kwiecień 2015.

1. ewel87

ewel87 Moderator

Pomyslalam ze przyda nam sie watek w ktorym bedziemy wymieniac opinie na temat wyprawki wiec tu o wozkach,fotelikach,kosmetykach itp;-)

2. natalkuś

natalkuś Fanka BB :)

My już wózek mamy wybrany :) przyjeżdża do nas w lipcu z zagranicy razem z moim tatą :D

3. reklama
  4. ewel87

ewel87 Moderator

Natalkus jaki kochana pochwal sie:)

5. natalkuś

6. oletka86

oletka86 Fanka BB :)

Ja na szczescie mam z glowy takie grubsze zakupy bo nie sprzedawalam nic po oliwierze takze u mnie wszytsko zapakowane na struchy czeka na odswiezenie na jasien;)

7. ewel87

ewel87 Moderator

To zazdroszcze po czesci;) ja duzo dostane ciuszkow bo w tamtym. Roku 5 dzieci w naszej rodzinie sie ur. Na pewno wozek i lozeczko musimy kupic plus wanienka przewijak itp. W sumie nie moge sie doczekac

8. natalkuś

Ja ciuszków nie będę kupować, to znaczy coś na pewno dokupię ale mam ubranka po 3 letnim braciszku i po prawie rocznej bratanicy, więc mam z głowy. Muszę to w któryś dzień przejrzeć i zapisać co muszę jeszcze dokupić. No i oczywiście jeszcze łóżeczko :)
    Na stronie smyka upatrzyłam sobie piękny kocyk, ale mają je tylko online, więc pewnie na dniach go amówię. Mają teraz -30% na kocyki :)
    BabyMatex, Bono, Kocyk 75x100 cm za 24,49 zł - Matex - Świat niemowlaka - Smyk.com

9. cheetah

cheetah Fanka BB :)

o, to super temat, na pewno mi sie przyda, nie mamy kompletnie nic i raczej nic nie dostaniemy bo dużo małych w rodzinie nie ma. już rozglądam się za wózkiem, patrze z jakimi chodzą młode rodzice, dla nas najważniejsze żeby był lekki i zajmował nie dużo miejsca w bagażniku.

10. reklama
  11. ewel87

ewel87 Moderator

Ja jestem.ciekawa wozka polskiego producenta tutek. Maja swoja stronke ale trzeba zobaczyc na zywo

12. Wiolinka30

Wiolinka30 Fanka BB :)

Hej dziewczyny. :-) Popieram wątek wyprawki.
    Ja prawie wszystko będę musiała kupić.W rodzinie nikt nie ma małego dziecka a koleżanki porozdawały bo spora część z nich ma już starsze dzieciaczki. Ja się taka zostałam na końcu. Pewnie będę musiała wszystko kupić. Lubie zakupy jak większość z nas ale wydatek spory. Planuję kupić trochę używanych rzeczy dla mojej kruszynki.
    Na pewno wózek będzie nowy bo nie chcę rozhuśtanego,rozklekotanego sprzętu.Zamierzam przywieźć sobie z Polski bo te angielskie wcale mi się nie podobają.

Poleć forum