reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2016' rozpoczęty przez Luxuorius, 27 Kwiecień 2016.

1. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Wyprawka - listy podstawowe - będę na bieżąco edytować jak będziecie wklejać swoje. Lux - nie miej mi za złe, że wrzucam tu :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 Czerwiec 2016
  2. mojeboje

mojeboje Fanka BB :)

Tym razem temat w większości mnie ominie, to tylko wspomnę co było hiciorem na moim forum ciążowym w 1 ciąży: takie kocyki
    Link do: **WOMAR** ZDROWY kocyk bawełniany 100% BAWEŁNA HIT
    Wzorów jest więcej na różnych aukcjach, ja mam dwa i nadal używamy, są super, chociaż niestety po wypraniu już nie są takie milusie jak świeżo kupione a wyprać trzeba;)

3. reklama
  4. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

jaki cudny i te grochy boskie!

5. mamaNadii2

mamaNadii2 Fanka BB :)

ja będę kupować wózek 3w1 , huśtawko - bujaczek ( przy Nadii mi tego zabrakło a później nie kupowałam bo jakoś zwlekałąm) , owijaczek i szumiś - miś uspakający.Reszte rzeczy mam po pierwszej córce

6. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

u mnie spacerowka i fotelik z regulowanym oparciem montowanym na stelażu, kojec drewniany lub większe łóżeczko, pieluchy wielo,chusty , i otulacze do spania zamiast rożka :)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom

7. alpine

alpine Fanka BB :)

Gabinia no wielo i chusty:D to lubie:p

8. Antiope

Antiope Fanka BB :)

Nam się rożki bardzo przydały, tak jak huśtawka. Za to kompletnie niepotrzebnym wydatkiem wyły niedrapki (no ale to niedrogie, to można kupić). Muszę pieluch tetrowych trochę kupić, bo przy Bazylim jakoś się zużyły. No i jeśli będzie dziewczynka, to trzeba będzie jakieś ciuszki kupić. Tak to wszystko chyba mam.

9. lastpetunia1

lastpetunia1 Aktywna w BB

Ja muszę kupić dużo rzeczy bo mało co po córce zostało (wanienka, łóżeczko i ubrania o ile będzie druga córka) a tak to musimy kupić wózek 3w1, kosmetyki, pieluchy tetrowe i inne pierdółki potrzebne dla malucha.

10. reklama
  11. mamaNadii2

mamaNadii2 Fanka BB :)

Rozka nie uzywalam wogole wiec dla mnie zbedny.Odrazu przytulalam do ciala ale ten otulacz obowiazkowy i szumis.Jezeli chlopak to ciuszki.

12. kleo93

kleo93 Fanka BB :)

Ja muszę kupić wszystko :D pierwsza ciąża :D
    powinnam zrobić jakąś listę must have, ale póki co na niej znalazłby się wózek, łóżeczko, wanienka i ciuchy. Jestem noga w sprawach dziecięcych na razie, więc będę Was podpatrywać :)
    Wiem, że miś szumiś jest super :D

• Suuuper :-) Suuuper :-) x 3
    • Lubię to Lubię to x 2
    • Lista

Poleć forum