reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2013' rozpoczęty przez Bachucha, 6 Luty 2013.

1. Bachucha

Bachucha Fanka BB :)

Na samą wyprawkę przyjdzie czas, ja na razie polecam pas ciążowy - nie wiem czy któraś z was stosuje/stosowała, ale ja już do niego dojrzałam, bo mi brzuch wywaliło trochę, ulubione spodnie zsuwam poniżej brzucha, koszulka coraz częściej podjeżdża do góry i odsłania się brzuszek. No i właśnie nadszedł czas by go osłonić i ocieplić :-D

Ostatnia edycja: 5 Kwiecień 2013
  2. katjoshka

katjoshka Fanka BB :)

O ja, o ja, jaki fajny temat, bo ja nic nie robie, tylko ciuszki ogladam na allegro:))
    i ciązowe ciuchy tez i będe sobie zamawiać Ciązowe bryczesy

i kupie sobie legginsy 2x długie i 2x krótkie (3/4) i bede hasać, nie zamierzam sie zaopatrzać, w kiecki, ogrodniczki i inne... ubolewam nad moimi butkami na obcasie - uwielbiam, ale pewnie nie dam rady? co?

3. reklama
  4. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

ja mam zamiar latać w sukienkach bo bardzo lubie :) tez juz oglądałam na allegro, ale zacznę kupować po pierwszym trymestrze

katioszka - puki brzuch nie duży to może obcas nie będzie Ci przeszkadzał, ale pewnie wygodniej będzie latać w balerinkach.

jak na badanich genetycznych wsio będzie OK to wybiorę się do H&M i zakupię ciążowe jeansy :)

5. katjoshka

katjoshka Fanka BB :)

Ja na razie mojego M namawiam, żeby chociaż skarpeteczki dla maluszka kupic, bo mnie rozniesie, wkurze sie i sama pojade, tylko len jestem nie chce mi się autobusem, bo auciora jeszcze nie mamy.
    Też bujne do h&m poogladac ciązowe i dziecięce i obowiązkowo do dużego Tesco, oni mają też fajne ciuszki dla dzieciaczków.

6. marzenka21

marzenka21 Fanka BB :)

ja niewiem czy ten pas ciazowy to dobry pomysl zaraz zima sie konczy to bedzie sie nosic leginsy z tunika i bedzie ok bynajmniej ja tak zamierzam..
    kiecki mam to tez akurat beda..ja jedyne co zamierzam to kupic dzinsy na gumie takie alladynki:tak:

7. -Lorelain-

katioszka - ja bardzo lubiłam ubranka z tesco, na prawdę są dobre gatunkowo :tak::tak::tak:

w smyku zawsze trafiałam na jakieś spiochy którym się napy odrywały. W 5-10-15 zawsze było coś nie tak. Wzystko ładne, kolorowe, fajne promocje, ale nadawało sie do chodzenia do pierwszego prania.

Mocne byly ubranka z UK, tescowe i takie na allegro kupowane 100 % bawełna. Widać że dobre gatunkowo i porzadnie uszyte.

marzenka - mi tez się podobają alladynki,ale bedę polowała na takie materiałowe z allegro coś podobnego do tego,a le widziałam fajniejsze http://allegro.pl/haremki-alladynki-wyszczuplajacy-pas-okazja-s-m-i2984093468.html kolor beżowy, albo czekolada :)

Ostatnia edycja: 6 Luty 2013
  8. marzenka21

marzenka21 Fanka BB :)

lori ja tez sie pewnie zaopatrze w takie :tak:

9. Jadźka87

Jadźka87 Mamusia Kacperka

Ja narazie nic nie kupuje, czekan na 13tc...Mam narazie leginsy, w jeansy też się jeszcze mieszczę (nooo jedne mi odpadły tylko), dla dzidzi też jeszcze nic nie kupuje, chcę najpierw wiedziec że przetrwałam ten I trymestr, potem będzie szła ciał... Jeansy ciążowe mam, więc na chłodniejsze dni ok, dokupie tylko leginsy, jakieś tuniki i japonki 2 rozmiary większe... Ale narazie biorę na wstrzymanie

10. reklama
  11. Asta

Asta Fanka BB :)

Ja już się nie mogę wiosny doczekać. Z większości spodni "wyrosłam" zanim jeszcze w ciążę zaszłam (znaczy były na styk), teraz się w nie nie wbiję, bo nie chcę uciskać brzucha - tylko kiecki pozostają.
    Teraz biegam po allegro w poszukiwaniu tanich materiałów (100% len lub bawełna) i szykuję do zabaw z uzupełnianiem garderoby. Jak na złość coraz dziwniejsze rzeczy wyczyniają na aukcjach (typu kupujesz 10 cm tkaniny!). Żałuję, że nie mam pod ręką porządnego sklepu z tkaninami. Jeden w miarę dobrze zaopatrzony kiedyś mnie zrobił w konia (byliśmy umówieni z właścicielem sklepu, że dostarczy do sklepu materiały przez nas wybrane i jakoś mu się zapomniało) i od tego czasu tam już nie zaglądam. Pozostaje mi internet.

12. -Lorelain-

Asta - ja uwielbiam lniane spodnie, zawsze lato wiosna latałam do pracy w lnianych gaciach. Teraz sie pewnie nie zapnę, ale z całą pewnością zaopatrzę sie w jakieś ciążowe :-) dobrze że mi przypomniałaś ;-) postaram się polowac na jakies super okazje na allegro.

Poleć forum