reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

ewel87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2015
Postów
6 248
Miasto
Warszawa
Pomyslalam ze przyda nam sie watek w ktorym bedziemy wymieniac opinie na temat wyprawki wiec tu o wozkach,fotelikach,kosmetykach itp;-)
 
reklama
Ja na szczescie mam z glowy takie grubsze zakupy bo nie sprzedawalam nic po oliwierze takze u mnie wszytsko zapakowane na struchy czeka na odswiezenie na jasien;)
 
To zazdroszcze po czesci;) ja duzo dostane ciuszkow bo w tamtym. Roku 5 dzieci w naszej rodzinie sie ur. Na pewno wozek i lozeczko musimy kupic plus wanienka przewijak itp. W sumie nie moge sie doczekac
 
Ja ciuszków nie będę kupować, to znaczy coś na pewno dokupię ale mam ubranka po 3 letnim braciszku i po prawie rocznej bratanicy, więc mam z głowy. Muszę to w któryś dzień przejrzeć i zapisać co muszę jeszcze dokupić. No i oczywiście jeszcze łóżeczko :)
Na stronie smyka upatrzyłam sobie piękny kocyk, ale mają je tylko online, więc pewnie na dniach go amówię. Mają teraz -30% na kocyki :)
BabyMatex, Bono, Kocyk 75x100 cm za 24,49 zł - Matex - Świat niemowlaka - Smyk.com
 
o, to super temat, na pewno mi sie przyda, nie mamy kompletnie nic i raczej nic nie dostaniemy bo dużo małych w rodzinie nie ma. już rozglądam się za wózkiem, patrze z jakimi chodzą młode rodzice, dla nas najważniejsze żeby był lekki i zajmował nie dużo miejsca w bagażniku.
 
reklama
Hej dziewczyny. :-) Popieram wątek wyprawki.
Ja prawie wszystko będę musiała kupić.W rodzinie nikt nie ma małego dziecka a koleżanki porozdawały bo spora część z nich ma już starsze dzieciaczki. Ja się taka zostałam na końcu. Pewnie będę musiała wszystko kupić. Lubie zakupy jak większość z nas ale wydatek spory. Planuję kupić trochę używanych rzeczy dla mojej kruszynki.
Na pewno wózek będzie nowy bo nie chcę rozhuśtanego,rozklekotanego sprzętu.Zamierzam przywieźć sobie z Polski bo te angielskie wcale mi się nie podobają.
 
Do góry