reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

reklama
To bedzie moje ostatnie dziecko wiec mam zamiar zaszalec wozek to moj typ bugaboo ciuszki wszytski powydawal po chlopakach wiec czeka mnie zakup wszytskiego kocyki mam chyba z 20 :-) musze sie rozejzec za standem do kosza bo nie mam I posciela a polecam ksiazke pt dziecko bez kosztow wlasnie czytam bardzo ciekawa nastepna chyba bez ktorej nie mozna sie obejsc to Jezyk niemowlat Tracy Hogg zaklinczki dzieci :-)
 
Oooo! super temat :D
Więc jeśli chodzi o ubranka, to ja nie mam z tym problemu, bo w razie czego mam dużo ciuszków do wzięcia od siostry, zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, więc będę mogła wybierać :D Z łóżeczkiem chyba nam się też poszczęściło, bo koleżanki siostra ma łóżeczko nowe, nieskładane nawet (dostała inne, i z niego korzysta, a to leży i się kurzy), i za przysłowiową "flaszkę" nam odstąpi. Resztę będziemy musieli kupić. Wózek mam już upatrzony. Ale nie znam opinii na jego temat, szczerze mówiąc infantylnie kieruję się wyglądem. Widziałam z nim wiele kobiet, więc tylko tyle wiem, że jest dość popularny. Może któraś z Was ma jakąś wiedzę, jak się sprawuje?
ROAN producent wózków i fotelików
 
Kaasieczma tej firmy nie znam.ale kolka tego wozka sa wg mnie kiepskie bo nie skrecaja trzeba nim dobrze manewrowac dla mnie odpada
 
Również jestem zadowolona z owego wątku:)
Ja większość rzeczy mam niektóre nawet oryginalnie zapakowane więc muszę je tylko przeglądnąć i zastanowić się czego brakuje bo większość np. kosmetyków maści i drobiazgów zostawiłam w szpitalu nie miałam siły już tego zabierać stwierdziłam tyle dzieci małych tam było na pewno komuś się przyda. Łóżeczko materacyk i wózek również już mam bo kolega męża się pozbywał i nam wcisną ale z wózka np jestem zadowolona fakt faktem kolory mogły by być trochę inne ale już przeżyje najważniejsze dla mnie że jest lekki gdyż będę go musiała wynosić na 1 piętro. A co do ubranek to liczę na ciocie która tydzień temu urodziła obiecała że będzie odkładać ale znając mnie zaraz zacznę gromadzić:):D
 
Ja też patrzę trochę infantylnie na te wózki.Oglądam różne marki na allegro od jakiegoś czasu.Nie mam pojęcia o wózkach.Nie wiem na co zwrócić uwagę? Może któraś z was mi podpowie? Na razie wybraliśmy tylko kolory ( mój mężczycna bardzo się udziela ). :-) Całe szczęście co do kolorystyki mamy podobny gust.
kasieczna, mi też podoba się ten model wózka.
A co do wzoru sówek to tu w Uk wszystko jest w sówki!! Wszędzie sowy, na każdym produkcie.
 
reklama
Ja mam czesc rzeczy po mlodym wanienke lozeczko tetrowe pieluszki kocyki posciel co lozeczka i cos z ubranek. Jesli bedzie dziewczynka to ubranka bede miala po jej mlodej wiec mi zostaje kupic wozek no i wiadomo *******y typu butelki smoczki ale to wiadomo ze nowe kusi byc wiec wszystkie nas to czeka :-)
 
Do góry