reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Lozeczko tez podoba mi sie z baby boo chce wlasnie zeby te boki jedne bylu zaokroglone. Sliczne sa;)) dziewczyny baldachim wyglada pieknie ale czytalam gdzies ze tylko zbiera kurz myslicie ze jest sens go kupowac?
 
reklama
Nikka piękne to łóżeczko.
Ja niestety mam łóżeczko po córce tak samo jak wózek. Szkoda bo chętnie bym wybrała jeszcze raz ale jestem zbyt praktyczna by kupować drugie.

Baldachim moim zdaniem wygląda rzeczywiście ładnie, ale nie zdecydowałabym się. Pewnie by mnie denerwował. Ja jestem pragmatyczna i to co jest przeznaczone dla dziecka ma być przede wszystkim praktyczne i wygodne. A taki baldachim na pewno jest zbieraninom kurzu a jak dziecko jest choć troszkę alergiczne to odpada.
 
Ja mam kolezanke ktora uzywa tego typu pieluch ale to jest taka eko mama pierze w kasztanach dziecko cycem karmi do 4 roku zycia dzieci spia z nimi w lozku wiec ona twierdzi ze takie pieluvhy sa super mega ale chyba jednak nie dla mnie

Chociaz moze kupie takie 2 na wypadek jak zabraknie pieluch bo musze przyznac ze czasami bylam pewna ze mam chce brac a tam a kuku a tak taki zapasik
 
Ostatnia edycja:
dziwnie ze eko mama w ogóle używa pieluchy, czytałam początek książki jak trzeba dziecko uczyć siusiać bez pieluch już od 1 miesiąca i nie mogłam wytrzymać więcej :)
 
No ta kolezanka jak dowiedziala sie ze ja mlodego karmilam tylko 4 miesiace ( mialam zapalenie po 4 razy w tygodniu i polozna powiedziala mi ze mam dac sobie siana bo zrobie sobie krzywde ) to myslalam ze mnie zje bo taka wyrodna mam jestem
 
reklama
Fajnie maja mamy ktore ubranka dostana. Ja niestety musze wszystko sama kupic. Wozek max do 1000 zl bo wiem ze posluzy mi tylko do czasu gdy bede uzywac gondoli uwazam ze spacerowki w tych wozkach 2 w jednym sa okropne. Nie podobaja mi sie wiec i tak kupie zaraz jakas fajna spacerowke. Stelarz do wanienki mam i przewijak po corce. Lozeczko kupie biale i bezowa poscielke. Oj jak tak pomysle ile zakupow przedemna ile pieniedzy bedzie trzeba wydac to az mnie glowa boli. Ale oboje z mezem jestesmy zgodni ze ten czas wybierania i kupowania dla maluszka ma cos w sobie i to tez poczesci jest piekny czas w zyciu. :)
 
Do góry