reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

reklama
Ma wszystko co trzena a ma go moja przyjaciolka od 3 lat , jezdzi nim jej drugie dziecko a ona nawet kol nie pompowala sama czasami gdzies szlam z jej wozkiem i dobrze sie kieruje
 
Wlasnie czytam o nim opinie ale ludzie narzekaja na to ze nie chroni dobrze przed wiatrem spacerowka ze slabo jak by ocieplona i ze kosz nie zamykany na zakupy ze to wkurza. Wiadomo ze w kazdym sa jakies wady ale jesli ciezki to odpada bo je na 2 pietro bede dzwigala czasami....
 
Nie wchodziłam tu w ogole ale jak tu gwarno :) ja z szukaniem wozka i innych rzeczy poczekam do pojscia na l4. I nie myślę o wydatkach bo są kosmiczne. Wozki jak z ciekawosci ogladalam to taki jakbym chciala dla dwojki to ok 4 tys. Bo tu to masakra znaleźć w miare lekki zwrotny i zeby sie dobrze skladal :) będę szukac używanych chyba. A jeszcze w futryne w dzwiach musi sie mieścić heh bo chyba nie zdecyduje sie na taki wagonowy
W ogole mi sie nie podoba i podejrzewam ze to dziecko z tylu będzie chcialo ciągle na ręce. Moze mama290 cos poradzi z wyborem? Będę to wszystko później rozkminiac jak bede miała duzo wolnego. A co pieluszek wielorazowych to moja kolezanka miala i bardzo je sobie cenila szczególnie ze względu na oszczędność bo miała 3 dzieci w pampersach wiec zuzycie na maxa.
 
reklama
Z tego co widze to waga nie jest zla jest jednym z lzejszych tyle ze az tak na to nie zwracam uwagi bo mieszkam w domku i nigdzie targac go nie bede.
Jesli chodzi o zamykany kosz hmmm przyznam ze zamykanego jeszcze nie widzialam, pytalam wlasnie przyjaciolke o to chronienie przed wiatrem i mowi ze ona zadnego problemu nie widziala. Prawda taka ze nie ma wozka idealnego ja ostatnio mialam wozek za ponad 2000 tysiace nawet nie pamietam jak sie nazywal bo rozlecial sie po roku spacerowka byla stanowczo za ciasna. Teraz postanowilam ze chce wygodny i tyle i juz nie dam tyle kasy na cos co sluzy max 2,5 roku

Dziewczyny ktore maja starszaka takiego 2-3 lata myslalyscie o tej dopince do wozka ze starsze dziecko moze stanac na tym i jechac z naimi bo kurcze tak sie zastanawiam czy to wygodne czy sie w to nie kopie
 
Do góry