reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Prezenty Swiateczne dla duzych i malych- inspiracje

misia83_83

Mama Alusia i Tymusia
Miasto
Wroclaw/Galway
Pozwolilam sobie zalozyc ten watek z racji tego, ze zblizaja sie Swieta. POmyslalam, ze mozemy podzielic sie pomyslami na prezenty dla naszych pociech zarowno tych malych (dzieci) jak i duzych (mezowie, partnerzy). A noz i widelec zainspirujemy sie nawzajem:-)

I tak naprzyklad ja dla duzego juz mam prezent. Jest to elektryczna golarka do calego ciala i twarzy. Swoja stara ma juz 15 lat wiec najwyzszy czas na zmiane na nowszy model:-)

Dla Aliego chcialabym kupic stolik z Fischer Pricea. Mysle tez o jakis innych malyh zabawkach ktore by graly melodyjki itp. Oto moje typy:

Vtech Crawl and Learn Lights Ball – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

Fisher Price Laugh & Learn Table - Children's Educational Toys Online from Smyths

Fisher Price Go Baby Go Crawl Along Drum Roll – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

Ale jeszcze sie zastanawiam.

A Wy jak tam dziewczeta!? Czy macie juz gotowe listy do Swietego Mikolaja lub jak kto woli Gwiazdora??:-);-)

Ps. Od razu sie tlumacze, ze ten watek od watku zakupy dla naszych pociech znacznie sie rozni dlatego go wpisalam jako nowy...zanim dostane po lbie czy cos...

Ostatnia edycja:
reklama

Kasia Irlandka

10/2006 06/2009 :)
Miasto
Gdzies, lecz nie wiadomo gdzie
Sie nie boj mala, czerwcowych mamusiek nie ruszam ;-):-p:-p:-p
A co do tematu - to ja wlasciwie jeszcze nie wiem... mylslalm juz nad prezentami i narazie wymyslilam dla siebie:-):-):-) - prostownice do wlosow.
Do dzieciakow jeszcze nie wiem - do Stasia to najlepiej mala kuchnie z garkami , patelniami itd bo go z mojej nie moge wygonic - wciaz tylko chce mieszac i gotowac.. ale jest problem bo moj K na to nie bardzo patrzy...
a moze jednak postawie na swoim... wlasnie taka znalazlam w Smythsie
C02570_M.jpg
a dla Olenki to jeszcze nie wymyslilam ale zapewne jakas zabawka interaktywna...

Ostatnia edycja:

ewelcia86

Szczesliwa mama:))
Miasto
Carlow
Watek fajny.......Misia fajne masz typy co do zabawek.
Ja tez mysle co by tu zakupic mlodemu?? ale brak pomyslu.....m mowi zeby nic nie kupowac bo on i tak sie nie bawi zabawkami....jednyna rzecz ktora go teraz interesuje to pchacz:-)najchetniej chodzil by z nim caly dzien i oglada sie czy ide za nim;-).

Ma sporo zabawek a nie chce sie bawic,najbardziej lubi buty,ale oczywiscie nie swoje.....patelnia, garnki,pokrywki,lyzeczki.........

WolfiA

Lutowa MaMa ''07 i ''09
Miasto
Portlaoise, Ireland
Misia my taki stolik kupiliśmy Victorowi jakieś 2 lata temu i to był naprawdę świetny strzał. Służy długo i często:tak: Victor bawi się nim już rzadziej teraz, za to u Oliego teraz na topie;-)

...do Stasia to najlepiej mala kuchnie z garkami , patelniami itd bo go z mojej nie moge wygonic - wciaz tylko chce mieszac i gotowac..
Skąd ja to znam:-p:-D My kupiliśmy jakoś latem podobną w Lidlu:
Kuchnia Tefal Studio Smoby+czajnik,toster Od SS (753866658) - Aukcje internetowe Allegro
Victor ma jeszcze prostszą i uwielbia się nią bawić:tak: Największą frajdą jest czajnik, toster, mikser i gotowanie z odgłosem gotowania:-p Takie proste a bawi się nimi super:biggrin2:

U nas na topie u Victora listonosz Pat, śmieciarki, koparki, straż pożarna i wszelkiego rodzaju pojazdy;-) Dobrze jak wydaje jakiś dźwięk i świeci:biggrin2: Klocki drewniane też codziennie w użyciu:tak:
Fajne są zestawy Playmobil:
Top Toy Store in UK & Ireland, for Games, Outdoor & Toys Online from Smyths Superstores
albo Fisher Price Imaginext:
Top Toy Store in UK & Ireland, for Games, Outdoor & Toys Online from Smyths Superstores
Napewno chcemy mu kupić traktor z przyczepą i jakąś niedużą farmą, bo po pobycie w PL nie rozstaje się z takim małym traktorkiem;-)
Myślę, że mamy z czego wybierać jeżeli chodzi o starszego syna:-p

Z Oliverem to mam trochę problem, bo ma masę zabawek po Victorze, ale pewnie coś mu jeszcze dokupimy nowego;-)
A jakie macie opinie na temat tego wynalazku?
http://www.toys.ie/FisherPrice-Bounce-N-Spin-Zebra-!D06777-prod.aspx?qwSessionID=25955f51-dcba-4062-b848-7ddb53e9a6f1
Bo już przy Victorze o tym myślałam, ale jakoś nie byłam przekonana, więc może Oliver by się tego dorobił;-):-D

misia83_83

Mama Alusia i Tymusia
Miasto
Wroclaw/Galway
Ostatnia edycja:

WolfiA

Lutowa MaMa ''07 i ''09
Miasto
Portlaoise, Ireland
W sensie..ma tylko jedna funkcje- ujezdza sie ja w nieskonczonosc. Nie wiem sama co o niej myslec...

To tez jest fajne, dla troszke starszych niz moj Al. Amazing Animals Train – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
Właśnie się tego obawiam, że będzie stała i się kurzyła, a oni pobrykają na niej chwile albo i nie:dry:
Ten pociąg ze zwierzątkami fajny, bo oglądałam go kiedyś:tak: Właśnie chce kupić mu taką zabawkę, którą się pobawi dłużej, bo mam już dosyć bezużytecznych, "samobawiących się" zabawek, które tylko zajmują niepotrzebnie miejsce:sorry:
Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu to się zastanowimy i pozwiedzamy Smyths'a:-D

WolfiA

Lutowa MaMa ''07 i ''09
Miasto
Portlaoise, Ireland
Wolfia- bardzo fajna jest tez seria zabawek drewnianych w Smyths. Rozne puzzle, pociagi itp. Takie duze kostki interaktywne. Madre i fajne zabawki.
Ja wiem, tylko my już mamy trochę:
- drewnianą ciuchcię (coś ala http://www.toys.ie/Wooden-Stacking-Train--!C05391-prod.aspx?qwSessionID=6bbcb4ea-3a7e-4024-8085-ae61ad22f508)
- drewniane puzzle z ubrankami, zwierzakami (coś ala http://www.toys.ie/Wooden-Flat-Puzzles-Assorted-!E02671-prod.aspx?qwSessionID=6bbcb4ea-3a7e-4024-8085-ae61ad22f508)
- http://www.toys.ie/Large-Wooden-Bead-Runner--!C05383-prod.aspx?qwSessionID=6bbcb4ea-3a7e-4024-8085-ae61ad22f508
- http://www.toys.ie/Carry-Along-Activity-Box--!B02586-prod.aspx
- http://www.toys.ie/Activity-Pirate-Ship-!E03521-prod.aspx
bo to już nasze drugie dziecko, więc jakby 2x tyle zabawek:-D I tym bardziej ciężko mi coś wybrać, bo niedługo to będę mogła przedszkole otworzyć:-D Może to i mądry pomysł by był:-p

agusiek

mama marcowa 2009
Miasto
Galway
hej
no to ja polece dla tych mlodszych tego pieska Scout My Puppy Pal – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
jest super nikos go uwielbia, choc czasem niezle nim poniewiera:laugh2:
ma duzo piosenek spiewanych, melodii, gier no i kolysanko ofcorssss:-) dodatkowo posiada zlacze usb i po podlaczeniu do kompa mozna zmieniac piosenki i gry dostosowujac je do wieku dziecka (sciagajac je ze strony producenta) dodatkowo mozna nagrac imie dziecka i wtedy piesio spiewa tylko dla niego...jak dla mnie do tej pory najlepiej trafiona zabawka :tak:
a na oku mam http://www.toys.ie/Magic-Rattle-Pooh--!A00464-prod.aspx

Ostatnia edycja:
reklama

misia83_83

Mama Alusia i Tymusia
Miasto
Wroclaw/Galway
Kurcze Agusiek! Fajny ten piesio no! Wiedzialam, ze watek sie przyda...to dla mnie jakis nowy pomysl. Nie widzialam tego pieska jak pracowalam. Ciekawe...moze sie pozniej jakos pojawil. Fajny jest:-)

Do góry