reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja chyba znów kupię elefanteny. Nawet wybór jakiś tam jest a moim zdaniem te buty są dobre dla dzieci uczących się chodzić...
Emele uwielbiam, ale nie ma u nas nigdzie sklepu a bez przymierzenia nie kupię.
A moja ma buta 19 więc i tak nie każda firma ma takie rozmiary. Nawet elefanten ma tylko 2 modele...
 
NaNa8 ja ze starsza córką już byłam pięć razy na samolotowych wczasach, mała poleci po raz drugi. Nie wiem jeszcze gdzie, ale pewnie Grecja bo krótki lot.
My z mężem na wczasach dosłownie WSZYSTKO robimy razem z dziećmi a zwyczaj mamy taki, że na wczasach dziecko zasypia w wózku więc nie jesteśmy uwiązani w pokoju. Mimo, że z dziećmi to szaleństwo trochę to i tak zawsze odpocznę i dobrze się bawię...Tylko pakowanie mnie męczy zwłaszcza teraz przy dwójce...
 
Kurcze no polecialabym , tylko wydaje mi się ciągle ze ona jest jeszcze za malutka . Co ona tam będzie jadła ? W Egipcie czy Turcji było tak specyficzne jedzenie jak dla mnie , że dla niej to co ja tam znajdę... taki przykład jeden z kilku :p
 
Moja starsza miała 1,5 roku jak byliśmy w Egipcie. Śniadania i kolacje jadła normalne jak w domu- chleb, serek itp. Obiady zabrałam swoje na każdy dzień+ mleko i kaszka. Ale w krajach Europejskich dzieci jadają to co my, a wybór jest taki, że naprawdę łatwiej coś podać niż w domu- ryż, makaron, masa warzyw, owoce, pieczywo, dżemy, itp. Z zawsze zabieram jakieś pojedyncze słoiczki, jakąś kaszkę, musy kilka sztuk tak w razie "w"

Starsza była pierwszy raz mając 10 miesięcy, mała miała niecałe 5. Im mniejsze dziecko tym łatwiej. Najgorszy wiek to 1,5 roku- 3 lat bo oczy trzeba mieć w koło głowy...
Ja lubię podróże, a na razie kompletni nie jestem gotowa by jechać bez dzieci, dla mnie podróżowanie z nimi to przyjemność. I organizację takich wypraw też już mam raczej opanowaną. Dzieci są szczęśliwe, nigdy nie mieliśmy problemów z aklimatyzacją...ja generalnie polecam...\
 
A inna sprawa jest taka, że teraz niestety wiele fajnych miejsc odpada np wspomniany Egipt więc pozostają praktycznie tylko kraje europejskie- gdzie nawet się kupi kropka w kropkę te same produkty co u nas...

I zawsze latamy w zimie, albo w maju. Nie wiem jak dzieci znosiłyby 40 stopni i nie chce wiedzieć ;)
 
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było,ale byłam na wyjeździe i z czasem kiepsko.
My mamy pierwszy lot za sobą.
Sama z młodym leciałam i lekko nie było. On nie potrafi się zatrzymać i czymś zająć, musi być w ruchu. Ale nie ma tragedii i chętnie się znów wybiorę, na pewno będzie już łatwiej. Także NaNa polecam :) Ale tak jako Malaja, raczej ktrotkie dystanse.

Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
My mamy problem taki ze mój ma urlop zakładowy i tylko wtedy kiedy narzuca . Więc zawsze ciepłe kraje odwiedziliśmy w największe upały . Dla nas najlepiej ale dla dziecka nie bardzo , niestety . Zobaczymy jak będzie . Gorzej jak teraz odpuścimy ,a później nam się dziecka zechce i znów nie pojedziemy :p
 
reklama
Zagladacie tu jeszcze czasem ? Bo Coszalała jak nie wiem.
U nas non stop lało u padał snieg . Dziś trochę lepsza pogoda to i spacer zaliczony .
 
Do góry