reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

sylka ja też mam własną działalność branża ślubna tak więc w miesiącach czerwiec - wrzesień największy kocioł. Muszę jakoś dać radę i już !!!!!
Dziewczyny gzie w promocjach można kupić ubrania ciążowe chodzi mi o net. Patrzyłam trochę ale ceny bardzo wysokie. Po ciucholandach patrzyłam ale słabo
 
reklama
Lotka to podobnie jak u mnie. Chciałam od wrzesnia wrócić do pracy po ok 4 latach a Młody do przedszkola a tu niespodzianka i kolejny co najmniej rok w domu.
Synuś dopiero zasnął - nerwoból zelzal ale brzuch mnie zaczął bolec jak przy @ :-(
 
Hihi super branża :) damy rade bo na zus nie mamy co liczyc... a to nie tak ze największe tłumy w tej branzy na początku roku jak przymiarki? A lato w sumie tez bo odbiory... ja na szczęście najgorsze mam swieta jak to przeżyje to później jakoś sobie poradzę obym fajnego pracownika znalazla
 
Fajnie, że macie swoje działalności. Ja czasem myślałam by postarać się o dofinansowanie z Unii i otworzyć salę zabaw dla dzieci. Ja pracuję w domku, przy komputerku, pomagam w prowadzeniu portalu internetowego.
 
Ja tez sie ciesze wlasna dzialanosc niby tez jest stres i nerwy ale nie tak jak sie pracuje dla kogoś. Ja bym póki co nie zamieniła tego na nic. Asia zerknelam na profil juz widze ze nie w sukniach pracujesz a kwiatach. Piekny zawód! I faktycznie lato pogrom obowiązków.
 
Ja to mam nadzieję, że w przerwę świąteczną dokończę jeden rozdział i napiszę drugi pracy licencjackiej. Najbardziej boję się, że przez te plamienia i progesteron, będę musiała leżeć i zrobienie 1 stopnia odłoży mi się o rok... :crazy: ale jestem na razie dobrej myśli :) Ale magisterka na pewno mi się odłoży o rok, jak nie o dwa przez dzieciątko.

Moje zaparcia mnie dobijają... czuję, że muszę do toalety, a tu nic, napinam się i nic. Cholerka jasna! Nic mi nie pomaga - śliwki, błonnik, activia. Tragedię dziś z tym mam... I do tego cycki - napuchnięte banie, mam wrażenie, że mi skóra zaraz pęknie. Wszystkie żyły mi wyszły na nich. Najgorsze, że mam dość spore piersi i już zaczęły rosnąć, więc będę miała dojce jak krasula haha
 
Ja to się ciesze jak mnie cycki bolą ze az płacze. Czuje ze to objaw zdrowej ciazy i ten bol mnie uspokaja. Taki sadomasochizm troche ;) Kasieczna studiujesz dziennie? A co do zaparc ja poki co mam dobry sposób ale watpie ze na kogos jeszcze zadziala. Kawa z mlekiem ja niezbyt toleruje mleko wiec taka ilość co w kawie powoduje kibelek od razu. Inaczej byłoby ciężko.
 
sylka ja też mam własną działalność branża ślubna tak więc w miesiącach czerwiec - wrzesień największy kocioł. Muszę jakoś dać radę i już !!!!!
Dziewczyny gzie w promocjach można kupić ubrania ciążowe chodzi mi o net. Patrzyłam trochę ale ceny bardzo wysokie. Po ciucholandach patrzyłam ale słabo
ja na allegro zawsze sie zaopatruje, czasami na nowki polowałam, albo caly zestaw od jakiejs mamuski ;-)

ja dawniej mialam firme robiaca zaproszenia slubne. nawet sie kreciło, ale sie poddałam jak starszak podrosł i chodził, a ja juz widzialam oczami wyobrazni jak zajmuje sie moja gilotyna. - glownie jej uzywalam dosc czesto. teraz chce nowa dzialalnosc, ale to juz z rekodziełem :)
 
Sylka87, tak dziennie studiuję. A cycki to fakt, dobrze, że bolą, ale jak one mi urosły przez te pare tygodni ja pier...
Wiesz, ja zawsze rano piłam kawę i paliłam papierosa, to od razu do łazienki. Ale teraz zrezygnowałam i z tego i z tego no i nie wiem. Naczytałam się, że nie powinno się w ciąży kawy pić i unikam. Ale z tego co czytałam, to pijecie kawę. To może faktycznie wrócę do kawki z rana :)
 
reklama
Kawe spokojnie mozna pic wiaxomo nie litrami ale mozna ja pilam kiblami kawe a teraz nawet nie potrafie pomyslec o niej bo zaraz mnie podnosi. Za to truskawki to bym jadla i jadla. Ubrania bede zamawiala na allegro i sukieneczki mozna kupic za ok 40-50 zl to nie tak zle ja w spodniaxh nie chodze wiex tylko z 3 sukienki 2 spudniczki i moze jakies leginsy
 
Do góry