• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Kasieczna musisz sie zajeresttrowac w urzędzie pracy jako bezrobotny absolwent ale myśle ze ten zasiłek powinien ci sie należeć te 1000 zł
AleAli jak masz lek stwierdzony to możesz miec cc nie chcesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja pas pod brzuchem tez mam, ale na razie nie mam dużego brzuchu jeszcze.
Maz zaczyna urlop od poniedziałku, może wybierzemy się z rodzicami do Krakowa na 2 dni, a potem w przyszła niedziele nad morze, mam nadzieje ze wytrzymam podroż.
A w czwartek jestem zapisana na laseroterapie obwodu siatkówki i maja stwierdzić czy mogę rodzic naturalnie czy będzie cc koniecznie. dzis robimy z mama pierwsze pranie ciuszków, pomoże mi wyprasować bo ja nienawidzę ta robotę :)
 
tez uwazam ze brak pasa moze bardziej zaszkodzic niz jego zalożenie. Musze jakoś wykombinować pod brzuchem żeby było bezpiecznie. Nie chodzi o wielkość brzucha. I z jednym dzidziusiem też jest pewnie łatwiej znaleść miejsce na brzuchu gdzie go nie ma. Kinia dobrze że kupiłaś adapter jak się wybierasz w taką długą podróż. Kurde ja to nie lubie jeżdzić samochodem, autokarem itp w dalekie trasy boje się tych idiotów na drogach. Zdecydowanie wole samoloty :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry