reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
A ja dzis tort i zaraz potem sajgonki :D +9kg. Wrocilam z imprezy, nie dla mnie juz takie alkoholowe spotkania nie ogarniam ;) Ewel kontroluj ale to na pewno wziernik. Pisza ze i po seksie mozna plamic bo jestesmy tak ukrwione byle nie żywą krwia. A ty ostatnio non stop na ip i tam grzebali :) pisalyscie cos o kopaniu w zebra mój tam n lubi rece i glowe wkladac i to tak nie na chwile a co najmniej pol godziny ałaaaa a jak drugi w tym czasie pcha glowa na szyjke to jest kombo tortura :)
Ide chyba spac bo jestem wymordowana
 
u mnie cały czasm + 5kg, ale mam taka ochote na swiezutkie słodziutkie pączki kazdy z innym nadzieniem najlepiej domowej roboty albo jakąś bułke drozdzową z nasełkiem, dzemem czeresniowym albo miodem i do tego kakao gorące o ranyyyyyyyyy ale bym wpadła w to ......a tu zonk juz mi sie nocami snia takie bułki slodkie mmmmm
 
u mnie cały czasm + 5kg, ale mam taka ochote na swiezutkie słodziutkie pączki kazdy z innym nadzieniem najlepiej domowej roboty albo jakąś bułke drozdzową z nasełkiem, dzemem czeresniowym albo miodem i do tego kakao gorące o ranyyyyyyyyy ale bym wpadła w to ......a tu zonk juz mi sie nocami snia takie bułki slodkie mmmmm

Musisz koniecznie zjeść :) ewidentnie widać ze to silna zachciewajka ciążowa :D
 
reklama
No i umie już od rana zrobione przemeblowanie sypialni :) łóżko weszło na sam styk :p ma się te oko. I miejsce na łóżeczko się zrobiło, ale postanowiliśmy rozłożyć je i przygotować dwa tyg Przed terminem. Myślę że starczy :) żałuję że wcześniej tak nie robilam bo odrazu więcej miejsca w sypialni się zrobiło
 
Do góry