reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Witam sie weekendowo :) wczoraj mi posta zzarlo :)
U mnie +14/15kg czuje sie i wygladam jak orka :) M wola na mnie kulka a moj synek wczoraj mi wpraowal do lazienki jak sie kapalam i mowi mamusiu ale masz wielka dupe hahaha :) szczerosc dzieci :)
Ja bym tylko slodkie jadla albo jajka ?? :) Narobilyscie mi smaka na paczki i gofry mhmmm :)
Wczoraj 3h kulalam sie po galerii stopy mialam jak balony, w h&m namierzylam sie tych stanikow jak glupia ale zaden mi nie lezal jak doszlam do 85e to odpuscilam :)
Obkupilam sie za to w c&a mialam 20%znizki i jeszcze bon na 40zl dostalam - kupilam szlafrok pizamke i 2 staniki do karmienia ale takie miekkie i zwykle i 90d i zaplacilam 180zl zamiast 260 yeahhh :)
 
reklama
Musisz koniecznie zjeść :) ewidentnie widać ze to silna zachciewajka ciążowa :D

Dziewczęta z chęcią bym zjadła i to bez dyskusji ale wlasnie ta dieta mnie powstrzymuje.
Dzis nie wytrzymalam i po sniadaniu zjadlam dwa ptasie mleczka i dupa po godzinie mialam cukier 168 sie przerazilam wiec sie nie skusze na pączka moze za 2 miesiące....
 
mama jak Ci następnym razem cukier skoczy albo zgrzeszysz wypij od razu bardzo dużo wody.

ja właśnie się wybieram na spacer po plaży z synkiem. muszę trochę poczekać bo zapomniałam telefonu naładować więc muszę to nadrobić.

ja wczoraj padłam o 21 to mi się nie zdarza więc dziś jestem wyspana i w sumie zadowolona. oprócz incydentu mojego synka. założyłam mu nową bluzkę a on postanowił na nią wylać kawę zbożową :-) oooooo masakra

ja też mam +15 i ogromny ale to ogromny brzuch. u mnie to nie wygląda aż tak tragicznie bo ja wysoka jestem. więc gdzieś to się rozchodzi po ciele. ale dokuczają mi te kilogramy.
 
Lepiej sobie tak nie pozwalać przy cukrzycy to prawda takie skoki są niebezpieczne, lepiej wytrwać na diecie i nie musieć być na insulinie...

CZEKAMY NA LENKĘ:*
 
Mama ale zaraz zleci... Po ciesze cie tym ze moja siostra na takiej diecie była od 10tyg ciąży... Wiec zobacz Tobie to już prawie nic nie zostało

CZEKAMY NA LENKĘ:*
 
Zlapala mnie rwa kulszowa w lewej nodze pol nocy spac nie moglam moj mnie ttlko przewracal jak rolade z boku na bok bo sama jak chcialam to sie poplakalam. Teraz jestem wielka jak slon boli mnie krocze dupa noga i plecy. Zapomnialam dodac jak to niektorzy mowia ciaza to nie choroba
 
reklama
Ja dzisiaj siedzialam na kiblu i tak przygladalam sie lazience niedomytej podlodze w katach i za kiblem brudne z osady plytki na scianach mam wrazenie ze to sie lepi ( moj twoerdzi ze przeciez jest posprzatane ) ja nie jestem w stanie zrobic juz nic a po porodzie jak juz sie troche zagoi to ja przeciez po tym jego sprzataniu to bede dom do ladu doprowadzac z pol roku.

Prawda ewel ja juz tez tak czekam az przestanie bolec wszystko.
Teraz jakos uroslo moje wspolczucie dla osob ktore cale zycie byly samodzielne a tu choroba przykula ich do lozka albo wozka straszne to jest idzie na glowe dostac.

Jezu a te okna. Nic tylko wsadzic leb pod koldre i wyciagnac w dniu terminu
 
Do góry