• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Gaga pokazna ilosc ciuszkow!:-)

Ja juz po zajeciach pt. Cwiczenia. Babeczka wygadana, przeciagnela zajecia. Pokazala cwiczenia na cycki i miesnie kegla, pozycje jakich nalezy unikac i tam troche popierdaczyla:-) ogolnie szybko minelo:)

Aaaaa i zakazala pomocy w podnoszeniu z kanapy/lozka etc ;)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gaga ale masz zapas :D

Agulek u nas też wlasnie tak tk wyglądało + pokazywała mojemu indywidualnie ćwiczenia jakie ma ze mną wykonywać. :)
Szkoła jest fajna o ile spoko położna ja prowadzi :)


Edit: Gaga co do tego bolu. U mnie dziś znów się pojawił a młoda jest ułożona główka w dol ;) więc czy to główka czy dupka to i tak boli ;)


Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Iza mała nadgoni wagą choć może po mamusi będzie drobna [emoji2]

Gaga sporo tego masz [emoji6] też już nie mam gdzie chować [emoji52]

Koalka ja w jedną torbę sportowa będę się pakować ale dosc spora więc MUSZĘ się zmieścić [emoji6]
 
No właśnie mi z kolei wygodniej spakować w walizke ale taka średnia a dzidzie w taką podręczna walizkę. Torbę mam ale taka na silownie rozowo szarą i nie widzi mi sie kompletnie bo to typowa szmatowata bez przegródek. Z drugiej strony walizkę podręczna mama ale srednią musialabym gdzies kupic a to koszta i to jednorazowy wybryk więc zastanowię się.
Rodzić bedę sama, ewentualnie mama bedzie ze mną ktora nie ma prawka a mojego auta nie będziemy miec pod szpitalem, bo nie sądzę abym przy skurczach wsiadla w wlasne auto i na porodowke przyjecjala samichodem z zapakowaną czescia rzeczy na zapas tak jak dziewczyny piszą typu pieliszki zapasowe czu więcej ubranek.
 
reklama
Ja mam 2 takie torby jakby weekendowe , jedna wieksza druga mniejsza w ta mniejsza spakuje siebie , bo mi za wiele nie trzeba , a w wieksza malego. Jakies ubranka , pampersy , rozek. U mnie tez moze akcja zakonczyc sie z mama , bo M nie mam na codzien i troche taka loteria czy akurat on bedzie przy porodzie czy nie.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry