reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Płomyk
To trzymam kciuki za wizytę dzisiaj:)
Ja nie negowałam bety w żaden sposób, po prostu uspokajam, te dziewczyny, które nie robiły :)


Faktycznie ta wiosna się kiepsko zaczyna.

Wczoraj miałam trudny dzień w pracy, od wczoraj do teraz boli mnie głowa. Nie spałam w nocy. Zrzuciłam to na garb pracy.
Przynajmniej wypluskalam się z rana, o 4 , heh.

Na dokładkę wczoraj moje laski miały sprzeczkę. Jedna coś drugiej powiedziała, druga w ramach rewanżu uderzyla pierwsza w buzię. ( Tak tak, nie zawsze jest różowo :wink: ).
Po chwili patrze na pierwszą, no opuchlizna na policzku. Zęby? Nic nie widać. Uderzenie? Za duża opuchlizna.
W nocy przyszła, opuchlizna większą, dostała przeciwbólowy. Dzisiaj dalej to samo i ja boli.
Wczoraj pierwsza myślą była swinka. No i na to wychodzi... Była szczepiona. Idziemy do lekarza.

Boje się o fasolinke.. Ten ból glowy. Kurcze. No poroniłam już przez wirusa. Boje się powtórki. :unsure: Wtedy też miałam lekki ból gardła i ciąża poleciała. Dzieci przyniosly wirusa do domu. No przechodziłam świnkę, ale czy nie buszuje po organizmie... No zobaczymy po wizycie. Ech.

A świnka nie ma opuchlizny niżej? Na szyi bardziej?
Może wcale nie przez wirusa, a tak miało być.. nie obwiniaj się. Ja tez w poprzedniej ciąży miałam ból gardła i spory kaszel i to zaraz jak dowiedziałam się o ciąży. Nawet rtg zęba robiłam w terminie @, bo Młody nieplanowany był. I wszystko z dzieckiem było w porządku. Tak miało być.
A teraz u ciebie ma być zdrowa i silna ciąża, nawet wirus jej nie przeszkodzi! Zresztą nie jesteś jeszcze nawet chora! :tak:Będzie dobrze!


Skonczony

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

To może będzie serduszko:) Ale jak nie to też nic złego... Dowiesz się ;)
 
Ja już jutro rano mam wizytę ciekawe czy będzie widać serducho wychodzi że jutro 6 tc

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Koniecznie daj znac po wizycie bo właśnie zastanawiam się czy iść na usg w tym czasie. Właśnie doczytałam, ze skończony 6 tydzień. Dopytam jeszcze czyli 6t0d?

yuud9jcg4ppvx442.png
 
Ostatnia edycja:
Witajcie koleżanki;) Długo mnie nie było a to dlatego że 3y dni byłam przykuta do łóżka miałam takie mdłości jak na najgorszym KACU mojego życia:baffled::baffled::baffled: dobrze ze mój miał akurat wolne to mi gotował i usługiwał:biggrin2:. Dziś z mdłościami lepiej ale za to katar i na razie lekki ból gardła i już szykuje herbatkę imbirową z cytryną żeby zabić tą wredną infekcje:rolleyes2:
Gratuluje wszystkim nowym przyszłym mamom i tym które już widziały swoje dzidziusie na usg:)
 
Witajcie koleżanki;) Długo mnie nie było a to dlatego że 3y dni byłam przykuta do łóżka miałam takie mdłości jak na najgorszym KACU mojego życia:baffled::baffled::baffled: dobrze ze mój miał akurat wolne to mi gotował i usługiwał:biggrin2:. Dziś z mdłościami lepiej ale za to katar i na razie lekki ból gardła i już szykuje herbatkę imbirową z cytryną żeby zabić tą wredną infekcje:rolleyes2:
Gratuluje wszystkim nowym przyszłym mamom i tym które już widziały swoje dzidziusie na usg:)
Polepszylo ci sie samo czy masz jakis sposob na te mdlosci ?
Dziewczyny a moze wy macie jakis sposob zeby sie chociaz dalo funkcjonowac normalnie.... jestem sama w domu z 1,5 rocznym dzieckiem i juz prawie z pusta lodowka. Maz w delegacji. Nie moge nawet zakupow zrobic :(( ciagle mnie mdli. Nawet jak lyk wody wezme to po minucie wszystko zwracam. Jest ciezko. Mam tabletki na mdlosci ale nic nie pomagaja. Imbir kakao tez nie. Cytryny nie wypije bo i tak ciagle czuje smak kwasu w ustach. Macie jakies dobre rady ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też nie pomagają a tu ż pracy dzwonili żebym wrocila już w piątek ledwo żyje a nie mogę im jeszcze powiedzieć o ciąży

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry