reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
;) kiedyś zajmowałam się również płacami, ale już nie jestem na bieżąco, a przepisy się zmieniają, więc trzeba po prostu posprawdzać sobie ;)

Tak, dobrze wiedzieć:)
Szkoda, że w necie są czasami bajki o tym jak jest. Fajnie pisze o przepisach mama prawnik na blogu, ale zawsze lepiej dopytać u zródła - w zus, jak się ma skomplilowaną sytuację.
 
U mnie chwilowo kryzys minal... Dzis cały dom sprzatnelam, okna pomyte, swieża firanka wisi, pościel zmieniona.. :) nawet żyrandole wymylam a męża do trzepania dywanu zagonilam ;) tylko teraz juz oklapłam i nic mi się nie chce, na szczescie mąż obiad ugotowal i potem ma mi pomoc przy barszczu ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale żeście naskrobaly!:)
Byłam na wizycie. Pęcherzyk piękny, 7,9 mm. Wszystko odpowiednie do wieku ciąży, jeszcze bez serduszka. Za tydzień kolejna wizyta, żeby spr czy serducho bije. Niestety mam złe wyniki tsh 3,76 wiec od jutra eutyrox i cukier 96 wiec to już cukrzyca ciążowa:/ dostałam skierowanie do poradni na karowej w Warszawie. Wiec są dobre i gorsze wieści;)
 
Ale żeście naskrobaly!:)
Byłam na wizycie. Pęcherzyk piękny, 7,9 mm. Wszystko odpowiednie do wieku ciąży, jeszcze bez serduszka. Za tydzień kolejna wizyta, żeby spr czy serducho bije. Niestety mam złe wyniki tsh 3,76 wiec od jutra eutyrox i cukier 96 wiec to już cukrzyca ciążowa:/ dostałam skierowanie do poradni na karowej w Warszawie. Wiec są dobre i gorsze wieści;)

Ja też biorę eutyrox i tylko w ciąży. Cukier 96 to jeszcze nie cukrzyca, pewnie będziesz musiała zrobić krzywą cukrową. Miałaś wcześniej problemy z cukrem, co i o której jadłaś na kolację?
 
Ale żeście naskrobaly!:)
Byłam na wizycie. Pęcherzyk piękny, 7,9 mm. Wszystko odpowiednie do wieku ciąży, jeszcze bez serduszka. Za tydzień kolejna wizyta, żeby spr czy serducho bije. Niestety mam złe wyniki tsh 3,76 wiec od jutra eutyrox i cukier 96 wiec to już cukrzyca ciążowa:/ dostałam skierowanie do poradni na karowej w Warszawie. Wiec są dobre i gorsze wieści;)
Marta ale to lekarz tak Ci powiedział, że to już cukrzyca? A u mnie wyszło 104.. Tylko jeszcze od czasu wynikow na wizycie nie byłam
 
Moj brzuchol rano i moj brzuchol wieczorem [emoji85] masakra [emoji23][emoji23]
4c4ad6414a6c44edf0b7133a9fa5afea.jpg


4c3tskjoa7ptmvui.png
 
reklama
Do góry