reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Co do boiska to owszem bywa głośno, ale mecze są w przyzwoitych godzinach więc nie jest źle. Ja fanką piłki nie jestem, ale chłopaki chętnie oglądają. Gorzej było jak to boisko robili, miałam syf na balkonie ponad rok czasu grrrr. Ale widok piękny i chociaż wiem, że mi bloku nie wybudują naprzeciwko.

Moje dzieci syn 9 a córa teraz 2 skończyła.

Jeśliby chodzi o odpieluchowanie to moja Bianuśka doskonale wie kiedy i co robi. Na kupę ucieka gdzieś w kąt, ale zapytana co robi, otwarcie mówi że 2. I sama przychodzi czy kupa czy siku i mówi zmień mi pielusię. Także jest w pełni świadoma. Ja zamierzam zrobić tak jak z synem, bo zachęcanie samo do siadania na nocnik nic nie daje. Poczekam na jeszcze cieplejsze dni i na działce kilka razy ją bez pieluszki wypuszczę. Jak poczuje, że mokro to mam nadzieję jakoś dalej pójdzie.
U mnie zbawienne okazały się upały, mała zaczęła płakać że pupa boli, jak zdjelam pieluche spodobało się w i poszło, były jeszcze wpadki ale bez problemu
 
reklama
Ja idę na 14 do dentysty 😖 mnie od wczoraj rwie w pachwinie, dzisiaj czasami też czuję druga i delikatnie podbrzusze 🤔 miała któraś tak?
 
Ja idę na 14 do dentysty 😖 mnie od wczoraj rwie w pachwinie, dzisiaj czasami też czuję druga i delikatnie podbrzusze 🤔 miała któraś tak?

Miałam ci już wczoraj odpisać że Ja miałam w poprzedniej ciąży ale od 15 tygodnia bodajże, niestety nieprzeszło do porodu ale ćwiczenia od fizjoterapełty i pas biodrowy trochę pomagały



My w sierpniu będziemy już 13 lat po ślubie😱 a w październiku 14 lat razem. Znamy się natomiast od dzieciństwa bo z tej samej miejscowości jestesmy🙂
 
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy [emoji6]
Miłego dnia, powodzenia na wizytach i jak namniej nerwów [emoji16]
Sama mam dzisiaj wizytę na 16, jak zwykle już stresik jest czy wszystko będzie dobrze, ostatnia wizyta była 3 tygodnie temu, mam nadzięję że po drodze nic złego się nie wydarzyło.
Co do imion też mi się ostatnio spodobał Szymon, mężowi średnio, ale dałoby się go przekonać [emoji1] generalnie oboje mamy przeczucie że będzie chłopczyk, to nasze pierwsze dzieciątko [emoji16]
Kciuki za wizytę 😍
Polecam wybrać Szymon ☺ to wspaniałe chłopaki znam kilku osobiście. No ale swojemu dziecku nie dam bo nie podoba mi się jak dziecko ma imię po tacie 😂
Jak Wam się podoba jakieś imię polecam poczytać znaczenie imion w internecie z niektórymi stronami te cechy charakteru itp zgadzają się w stu procentach
Wejdźcie na www.znaczenie-imion.net
 
Miałam ci już wczoraj odpisać że Ja miałam w poprzedniej ciąży ale od 15 tygodnia bodajże, niestety nieprzeszło do porodu ale ćwiczenia od fizjoterapełty i pas biodrowy trochę pomagały



My w sierpniu będziemy już 13 lat po ślubie😱 a w październiku 14 lat razem. Znamy się natomiast od dzieciństwa bo z tej samej miejscowości jestesmy🙂

Stresuje się trochę ehh, do lekarza będę dzwonić za tydzień po skierowanie na usg.. To jeszcze tyyyle czasu
 
reklama
Mi już coraz częściej słabo się robi, nieprzyjemne uczucie :(
Ja dziś miałam helikopter w głowie. Nie jest to fajne
Co do boiska to owszem bywa głośno, ale mecze są w przyzwoitych godzinach więc nie jest źle. Ja fanką piłki nie jestem, ale chłopaki chętnie oglądają. Gorzej było jak to boisko robili, miałam syf na balkonie ponad rok czasu grrrr. Ale widok piękny i chociaż wiem, że mi bloku nie wybudują naprzeciwko.

Moje dzieci syn 9 a córa teraz 2 skończyła.

Jeśliby chodzi o odpieluchowanie to moja Bianuśka doskonale wie kiedy i co robi. Na kupę ucieka gdzieś w kąt, ale zapytana co robi, otwarcie mówi że 2. I sama przychodzi czy kupa czy siku i mówi zmień mi pielusię. Także jest w pełni świadoma. Ja zamierzam zrobić tak jak z synem, bo zachęcanie samo do siadania na nocnik nic nie daje. Poczekam na jeszcze cieplejsze dni i na działce kilka razy ją bez pieluszki wypuszczę. Jak poczuje, że mokro to mam nadzieję jakoś dalej pójdzie.
Też mam taki plan, ale u nas to jeszcze może być na to za mała.
 
Do góry