reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się czujecie Listopadowe Mamy?

Minnie13

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej! Jestem mama 8-tygodniowej fasolki i chciałam zapytać jak się czujecie? Ja jestem już 3 tydz na L4 ze względu na złe samopoczucie (wymioty, migrena, dreszcze, osłabienie). Lekarz przepisał mi na mdłości lek Torecan - czy któraś z Was go zażywa i tez jest po nim tak zaspana i rozbita?
Dajcie znać!
Zdrówka dla Wszystkich!

reklama
1

1972ja

Gość
Witaj :) u mnie także zaczyna się 8 tydzień.Czuje się bardzo dobrze nie mam ani mdłości ani niczego co męczy w ciąży poza odbijaniem się po zjedzeniu np.śledzi i ogromnym apetytem na słodycze ;/

Rozwiązania
0
Witam, u mnie 7 tydzień i czuje się fatalnie. Od ponad tygodnia mdlosci I wymioty. Odrzucenie od jedzenia. Nie idzie normalnie funkcjonować 😵 schudłam prawie 2 kg...

ewelka8312

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Od jutra 9 tydz i ciągle mnie mdli..wszystko mi smierdzi i nie mam co jeść 😧 a ostatnio bardzo boli głowa 😢

Rozwiązania
0
Hej. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Oprócz tego że nie mam miesiaczki to nie mam żadnych innych objawów 😉

Rozwiązania
0
Dziewczyny czy u Was w 9 tygodniu było widać juz zarodek ? jestem zaniepokojona poniewaz u mnie jest splaszczony pechcerzyk ciazowy i jest zarodek ale brak tetna ;/

katee.kay

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej :) Ja czuję się wyjątkowo dobrze. 10tc, wymioty mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Zachcianek brak, od niczego mnie nie odrzuca, chociaż niektóre zapachy czasem przeszkadzają. W pierwszych tygodniach byłam mega śpiąca i zdarzało mi się zasypiać w ciągu dnia na - uwaga - dwie godziny o_0 Na szczęście przeszło lub powoli przechodzi, to rozbicie i senność. Natomiast nagła, b. niepokojąca wizyta w szpitalu kilka dni temu baardzo zmieniła mi perspektywę, teraz wszelkie dolegliwości witam jakby trochę z ulgą..::) Trzymajcie się, dziewczyny

1

1972ja

Gość
Hej :) Ja czuję się wyjątkowo dobrze. 10tc, wymioty mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Zachcianek brak, od niczego mnie nie odrzuca, chociaż niektóre zapachy czasem przeszkadzają. W pierwszych tygodniach byłam mega śpiąca i zdarzało mi się zasypiać w ciągu dnia na - uwaga - dwie godziny o_0 Na szczęście przeszło lub powoli przechodzi, to rozbicie i senność. Natomiast nagła, b. niepokojąca wizyta w szpitalu kilka dni temu baardzo zmieniła mi perspektywę, teraz wszelkie dolegliwości witam jakby trochę z ulgą..::) Trzymajcie się, dziewczyny
To ty tak jak ja :) Ja ani razu nie wymiotowałam a tu juz 15+4 leci, czuje sie ogólnie bardzo dobrze a teraz cierpliwie czekam na pierwsze ruchy malucha bo czuje czasami juz przelewanie ale nie jestem pewna czy to na pewno dzidzia

reklama

Klara125

Początkująca w BB
Miasto
Biłgoraj
Rozwiązania
0
To ty tak jak ja :) Ja ani razu nie wymiotowałam a tu juz 15+4 leci, czuje sie ogólnie bardzo dobrze a teraz cierpliwie czekam na pierwsze ruchy malucha bo czuje czasami juz przelewanie ale nie jestem pewna czy to na pewno dzidzia
Jak ustawić taki paseczek jak duże jest dziecko? :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Brzuszek2 Jak czujecie się w ciąży Ciąża, poród, połóg 25
izis84 3 trymestr- jak się czujecie? Archiwum mam wrześniowych'10 258
V Kupa ? Jest się czym martwić ?- zdjęcie Niemowlaki 7
ratenmahenhofff Sączenie się wód płodowych Potrzebuję porady 7
M 6 tydzień boje się ze coś jest nie tak Potrzebuję porady 9
B Prężenie się, gazy niespokojny sen Noworodek 39
F Starzejące się przedwcześnie lozysko Potrzebuję porady 2
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 43
I Czy mogę zacząć się cieszyć ? Test Potrzebuję porady 20
Katarzyna32 Zbliżajacy się termin porodu a brak skurczy Ciąża, poród, połóg 11
Wiedźma_z_gór On niby się zgodził... Relacje rodzinne 5
M Mój 3 latek nie chce jeść ani załatwiać się w przedszkolu Przedszkolaki 14
Flowersik Starać się czy nie ;( Staramy się 32
U Katar i slinienie się Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 1
marina7 Co ile dni się starałyście w udanym cyklu? Staramy się 18
C Kiedy mogę się spodziewać owulacji? Potrzebuję porady 4
Domamicia Bardzo się niepokoje proszę o pomoc Ciąża, poród, połóg 35
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
M Poród SN z tokofobią - zmusić się? Ciąża, poród, połóg 21
M Stymulacja - Późna Owulacja - Staranie się o dziecko Staramy się 6
R Dzieci, które nie chcą bawić się same. Potrzebuję porady 23
A Czy jest się czym martwić? Proszę o pomoc Potrzebuję porady 3
O Spóźnia się Staramy się 34
Olgaocz Po jakim czasie wiadomo ze udala się transfer?? Ciąża po inseminacji 11
A Brak miesiączki Potrzebuję porady 6
martini31 Sączące się wody płodowe w 24 tc Potrzebuję porady 216
Marzena_29 Jak rozwijają się wcześniaki Potrzebuję porady 9
D Ciąża z krwiakiem - czy któraś z mam się z tym zmaga? Przyszłe mamy 23
agatella93dw 4 tygodniowe dziecko zsunęło się z kolan na podłogę, z wysokości narożnika Noworodek 5
N Poczęcie w dni niepłodne Staramy się 34
Paulinax Kilkumiesięczne starania się o ciążę. Co dalej? jak działać? Jak sobie radzić? Staramy się 4
L Miesięczne niemowlę obraca się na brzuszek Potrzebuję porady 2
N po jakim czasie starań udało się wam zajść w ciążę? Staramy się 26
s.magdalena339 Pomocy! Poród się zaczyna???? Potrzebuję porady 9
s.magdalena339 Zbliżający się poród Ciąża, poród, połóg 3
nowamloda12 Spóźniająca się miesiączka Potrzebuję porady 3
A Napinanie się dziecka Potrzebuję porady 7
T Kiedy pierwszy raz się umówić do ginekologa Potrzebuję porady 3
8 Zanim się zdecyduje Adopcja 5
M Trzęsącą się Brodka, warga u niemowlaka Potrzebuję porady 2
L Jak można zarazić się cytomegalią Ciąża, poród, połóg 8
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
Ewela1990 Cukrzyca ciążowa. Ktoś może podzielić się doświadczeniem? Ciąża, poród, połóg 165
milenkaaa19 Jak rozpoznać, że zbliża się poród Ciąża, poród, połóg 15
M Roczne dziecko zachłysnęło się wodą w wannie. Potrzebuję porady 3
W Płeć dziecka z USG w 20tc - czy lekarz mógł się pomylić ? Ciąża, poród, połóg 21
Magdalena999666 Plamienia w środku Cyklu Staramy się 3
Rumiankowa Przedstawmy się Forum 91
Domi9534 Kiedy się starać? Ciąża, poród, połóg 16
Domi9534 Staranie się Ciąża, poród, połóg 36