reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się czujecie Listopadowe Mamy?

Minnie13

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej! Jestem mama 8-tygodniowej fasolki i chciałam zapytać jak się czujecie? Ja jestem już 3 tydz na L4 ze względu na złe samopoczucie (wymioty, migrena, dreszcze, osłabienie). Lekarz przepisał mi na mdłości lek Torecan - czy któraś z Was go zażywa i tez jest po nim tak zaspana i rozbita?
Dajcie znać!
Zdrówka dla Wszystkich!

reklama
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Witaj :) u mnie także zaczyna się 8 tydzień.Czuje się bardzo dobrze nie mam ani mdłości ani niczego co męczy w ciąży poza odbijaniem się po zjedzeniu np.śledzi i ogromnym apetytem na słodycze ;/

Rozwiązania
0
Witam, u mnie 7 tydzień i czuje się fatalnie. Od ponad tygodnia mdlosci I wymioty. Odrzucenie od jedzenia. Nie idzie normalnie funkcjonować 😵 schudłam prawie 2 kg...

ewelka8312

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Od jutra 9 tydz i ciągle mnie mdli..wszystko mi smierdzi i nie mam co jeść 😧 a ostatnio bardzo boli głowa 😢

Rozwiązania
0
Hej. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Oprócz tego że nie mam miesiaczki to nie mam żadnych innych objawów 😉

Rozwiązania
0
Dziewczyny czy u Was w 9 tygodniu było widać juz zarodek ? jestem zaniepokojona poniewaz u mnie jest splaszczony pechcerzyk ciazowy i jest zarodek ale brak tetna ;/

katee.kay

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej :) Ja czuję się wyjątkowo dobrze. 10tc, wymioty mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Zachcianek brak, od niczego mnie nie odrzuca, chociaż niektóre zapachy czasem przeszkadzają. W pierwszych tygodniach byłam mega śpiąca i zdarzało mi się zasypiać w ciągu dnia na - uwaga - dwie godziny o_0 Na szczęście przeszło lub powoli przechodzi, to rozbicie i senność. Natomiast nagła, b. niepokojąca wizyta w szpitalu kilka dni temu baardzo zmieniła mi perspektywę, teraz wszelkie dolegliwości witam jakby trochę z ulgą..::) Trzymajcie się, dziewczyny

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Hej :) Ja czuję się wyjątkowo dobrze. 10tc, wymioty mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Zachcianek brak, od niczego mnie nie odrzuca, chociaż niektóre zapachy czasem przeszkadzają. W pierwszych tygodniach byłam mega śpiąca i zdarzało mi się zasypiać w ciągu dnia na - uwaga - dwie godziny o_0 Na szczęście przeszło lub powoli przechodzi, to rozbicie i senność. Natomiast nagła, b. niepokojąca wizyta w szpitalu kilka dni temu baardzo zmieniła mi perspektywę, teraz wszelkie dolegliwości witam jakby trochę z ulgą..::) Trzymajcie się, dziewczyny
To ty tak jak ja :) Ja ani razu nie wymiotowałam a tu juz 15+4 leci, czuje sie ogólnie bardzo dobrze a teraz cierpliwie czekam na pierwsze ruchy malucha bo czuje czasami juz przelewanie ale nie jestem pewna czy to na pewno dzidzia

reklama

Klara125

Początkująca w BB
Miasto
Biłgoraj
Rozwiązania
0
To ty tak jak ja :) Ja ani razu nie wymiotowałam a tu juz 15+4 leci, czuje sie ogólnie bardzo dobrze a teraz cierpliwie czekam na pierwsze ruchy malucha bo czuje czasami juz przelewanie ale nie jestem pewna czy to na pewno dzidzia
Jak ustawić taki paseczek jak duże jest dziecko? :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Brzuszek2 Jak czujecie się w ciąży Ciąża, poród, połóg 25
izis84 3 trymestr- jak się czujecie? Archiwum mam wrześniowych'10 258
majtaj89 Udało się znowu jestem w ciąży Ciąża po poronieniu 10
Y Wstydzę się karmić piersią Potrzebuję porady 12
Alicja z Krainy Czarów witamy się po drugiej stronie brzuszka Czerwcówczki 2020 20
P Cykle bezowulacyjne. Po jakim czasie udało Wam się je wyleczyć i zajść? Staramy się 14
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
P Po jakim czasie po uregulowaniu progesteronu udało Wam się zajść w ciążę? Staramy się 23
O Czy ja mam jakies przewidzenia czy tam pokazała się jakaś mała kreska? Ciąża, poród, połóg 12
T Jak powiedzieć? Kiedy oswoje się z myślą? Potrzebuję porady 91
M Czy testy się mylą? Potrzebuję porady 2
A Czy zdarzyło wam się zjeść coś nieswiezego w ciąży! Potrzebuję porady 4
Motylekkk Staramy się o dzidziusia Staramy się 16
L Ruszający się Mleczak. Potrzebuję porady 13
D Obracanie się na brzuszek Potrzebuję porady 9
A Biały śluz a spóźniająca się miesiączka Potrzebuję porady 4
O Czy powinnam zaczać się martwić? Potrzebuję porady 20
Magdaa..K123 Jak wspominacie staranie się o ciąże ? Potrzebuję porady 8
M Luteina podczas starania się o ciążę Potrzebuję porady 4
Kwiat026 Potrzebuję porady - spóźniający się okres Potrzebuję porady 26
M Zarodek nie rozwija się pomimo rosnącej bety Potrzebuję porady 18
SuperMama321 Mój syn nie chcę się myć bo ogląda jutubera "friza" Potrzebuję porady 9
SilveerEye Poznajmy się Mamy będące w domu 3
H Ocieranie się, a ciąża Potrzebuję porady 8
M Kiedy najlepiej się kochać z mężczyzna by zajść w ciążę? Potrzebuję porady 41
Elencza Prawie 8-miesieczniak nie przekręca się z brzucha Potrzebuję porady 16
Elencza 8-miesiecy- nie przekręca się z brzucha na plecy BB położna radzi mamom 2
Sylwia maybe baby Cykle Potrzebuję porady 12
Madziuleeek Problem z wyprożnianiem się Potrzebuję porady 18
Z Jak się pogodzić? Potrzebuję porady 8
M Jak czułyscie się w ciąży bliźniaczej? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 2
M Spóźnił mi się okres Potrzebuję porady 6
Daraa_94 Usg a zbliżający się @ Staramy się 1
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
P 5latek boi się ośmieszenia BB psycholog dziecięcy radzi mamom 2
B Co się ze mną dzieje ? Hormony , depresja , załamanie ? Ciąża, poród, połóg 6
C Niemowlę dziwnie się zachowuje Potrzebuję porady 3
K Bezskuteczne staranie się o dziecko Potrzebuję porady 18
aniaslu Horror w żłobku. Skrzywdzone maluchy i rodzice. Czy da się ochronić dziecko? Pytanie tygodnia 98
P Za którym razem z ovitrelle Wam się udało? Potrzebuję porady 10
M Nie gojąca się brodawka, problem z karmieniem Potrzebuję porady 7
M Noworodek pręży się, stęka, jęczy przez sen Potrzebuję porady 3
K Czy moje dziecko urodzi się zdrowe? Potrzebuję porady 14
M Bliźniaki jednojajowe, zupełnie inaczej się zachowują Mamusie bliźniat, trojaczków i... 11
M Bardzo boję się drugiego porodu... Potrzebuję porady 15
K Czy to ciąża prawidłowo rozwijająca się? Potrzebuję porady 33
N Staranie się o bobasa Staramy się 0
M Test ciążowy... Już sama się gubię.... Ciąża, poród, połóg 47
S Czy harmony może się pomylić? Potrzebuję porady 6
Waleriana Odklejająca się kosmkowka. Potrzebuję porady 9