reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Myślę że jeśli śpi na brzuchu to działa jedynie na brzuszek i pozdobywanie sie gazów. Natomiast leżenie na brzuchu ma też sprzyjać rozwojowi mięśni karku, kręgosłupa.
U nas pomaga że leży na brzuchu na nas, jak jesteśmy mocno wychyleni jak siedzimy. Osteopata mówił że to się zalicza do leżenia na brzuchu bo też trenuje podnoszenie głowy, ruch nóg itd
Oj to leżenie na brzuszku to trochę ciężki temat dla naszych maluchów. .. no nie lubią tego i tyle. ..
Helena nasza walczy jak ja polozymy hehe
 
reklama
A no właśnie.. U mnie jest tak że na mnie może spać na brzuchu, nie zwraca na to uwagi i nawet mu tak dobrze. Jak go odłożę i położę na brzuchu to też jako tako śpi. Ale żeby ćwiczyć leżenie na brzuszku, unoszenie główki? Niema zmiłuj. Ryk, wrzask.. Staram się go kłaść chociaż na minutę, jak się rozpłacze to go podnoszę uspokajam, zajmuje czym i następnie znowu na brzuszek.. Wychodzę z wniosku że liczy się każda minutka.. No bo co mam innego zrobić..
 
U nas dzisiaj dzień po szczepieniu i od 15 jak wstała z drzemki to jest taka mała maruda. Widać że zmęczona na maksa a nie da się uśpić, zamknie oczy na 5 min i budzi się z placzem. Także to będzie ciekawa noc...
 
U nas dzisiaj dzień po szczepieniu i od 15 jak wstała z drzemki to jest taka mała maruda. Widać że zmęczona na maksa a nie da się uśpić, zamknie oczy na 5 min i budzi się z placzem. Także to będzie ciekawa noc...
A jaka szczepionke wybraliście? My idziemy w piątek i już się stresuje.
 
My szczepiliśmy skojarzona, pielęgniarka zaleciła podanie po szczepionce pedicetamol bo działa przeciwbólowo itd. Mały miał stan podgoraczkowy, praktycznie cały dzień przespał po szczepionce a potem jeszcze na dodatek zmniejszył mu się apetyt..I marudny też był.. Więc dzieciaczki różnie reagują.
 
My szczepiliśmy skojarzona, pielęgniarka zaleciła podanie po szczepionce pedicetamol bo działa przeciwbólowo itd. Mały miał stan podgoraczkowy, praktycznie cały dzień przespał po szczepionce a potem jeszcze na dodatek zmniejszył mu się apetyt..I marudny też był.. Więc dzieciaczki różnie reagują.
5w1 czy 6w1? Ja teraz się waham, w sumie mało co się różnią.
 
My szczepiliśmy skojarzona, pielęgniarka zaleciła podanie po szczepionce pedicetamol bo działa przeciwbólowo itd. Mały miał stan podgoraczkowy, praktycznie cały dzień przespał po szczepionce a potem jeszcze na dodatek zmniejszył mu się apetyt..I marudny też był.. Więc dzieciaczki różnie reagują.
Kurcze no właśnie tego się boję.. Ale damy radę. Jak nie my to kto?
 
reklama
Do góry