reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Oczywiście, że powinnaś się trzymać ze mną 😅 a tak poważnie ja miałam dwa dni rozbieżności w pierwszej ciąży i lekarz mówił, że przy tak małej różnicy to trzymamy się terminu z om 🤔 zostajesz na 4.11 🤣😘

Ta... Potem będzie "po pierwszym trymestrze wyluzuję", koniec pierwszego trymestru -> "po połowie na pewno już się uspokoję", połowa -> "w trzecim trymestrze to już na pewno poczuję ten luz" 😅 samo życie 🤭

Można to zawsze, pytanie czy coś zobaczy. Lepiej już po 5 skończonym. I jak tak wcześnie to do kogoś kto ma bardzo dobry sprzęt żeby nie wyszło z tego więcej stresu niż pożytku. Na kiedy masz termin?
Według kalendarzyka 13 listopada
 
Cześć, ja byłam wczoraj w 5+3 tygodniu ciąży. Było widać pęcherzyk ciążowy 9mm ale bez ciałka zołtego i teraz cały czas myślę i martwię czy wszystko będzie dobrze i czy za półtorej tygodnia jak pójdę to już będzie zarodek, więc jak Ci sie nic nie dzieje, przyrost bety masz w porządku to poczekaj do tego 6 tygodnia. TeraZ też bym poczekała, bo szkoda nerwów 😉
 
Dziewczyny w nocy zakrwawiłam, co przy moich przyrostach bety (80%, 55%, 23%) raczej jest jednoznaczne. Wprawdzie krwawienie ustało, ale nie daję sobie wielkich szans na utrzymanie tej ciąży. Jutro mam USG, oczywiście dam znać co i jak. Trzymajcie się ciepło 💚
kochana, bardzo mi przykro bo to dużo stresu Cię kosztuje :( ale jeszcze się nie poddawaj, oby usg dało Ci pozytywna nadzieje. Trzyyyymam kciuki mocno za Ciebie i Twoje zdrówko 🥺❤️
 
kochana, bardzo mi przykro bo to dużo stresu Cię kosztuje :( ale jeszcze się nie poddawaj, oby usg dało Ci pozytywna nadzieje. Trzyyyymam kciuki mocno za Ciebie i Twoje zdrówko 🥺❤️
Dziękuję bardzo :) Jakby się to nie skończyło to uważam, że jesteście świetną grupą! Statystycznie w takiej grupie jak nasza musi wystąpić poronienie. Mam więc nadzieję, że wyczerpię statystyki za całą grupę i wszystkie donosicie swoje ciąże do listopada, bardzo mocno trzymam za Was wszystkie kciuki 💚
 
reklama
Dziękuję bardzo :) Jakby się to nie skończyło to uważam, że jesteście świetną grupą! Statystycznie w takiej grupie jak nasza musi wystąpić poronienie. Mam więc nadzieję, że wyczerpię statystyki za całą grupę i wszystkie donosicie swoje ciąże do listopada, bardzo mocno trzymam za Was wszystkie kciuki 💚
nie mów tak, jeszcze nic nie jest pewne i walić statystyki, oby statystyka nawaliła i oby nam wszystkim się udało ✊✊
 
Do góry