reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Moje wyniki tez już są, autentycznie kamień spadł mi z serca..🥹 powtarzam w środę i na tym narazie chyba zakończę🫣🤡
 

Załączniki

  • 656DAD68-4B5D-4DCA-B4B4-A85C1EE37BDA.jpeg
    656DAD68-4B5D-4DCA-B4B4-A85C1EE37BDA.jpeg
    130,5 KB · Wyświetleń: 115
  • 83F96D64-B3A2-46DD-B4C7-547BD4A19649.jpeg
    83F96D64-B3A2-46DD-B4C7-547BD4A19649.jpeg
    165,5 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Ja narazie tak z ukrycia wszystko czytam i bardzo Wam zazdroszczę, że możecie się cieszyć tymi wynikami bet. Wszystkim bardzo kibicuje 🤩Obecnie przebywam w USA i sprawdzanie bety tutaj nie jest tak popularne i dużo droższe niż w Polsce, więc pozostaje mi póki co tylko cieszyć się ciemniejącą kreską na teście 😩 Trochę mnie martwi że oprócz wzdęć kompletnie nie czuję żadnych objawów… Bardzo się stresuję i odliczam dni aż będę mogła sprawdzić czy faktycznie tam coś jest i prawidłowo rośnie 😖
 
Dziewczyny! Trafiłam w piątek do szpitala z powodu krwawień. Na skierowaniu wpisane krwawienie i puste jajo płodowe, same rozumiecie mój stres. Dzisiaj zostałam wypisana do domu, ponieważ na USG mamy i pęcherzyk żółtkowy i zarodek z serduchem ❤️ Nadal plamię, więc wiem, że wszystko się możne zdarzyć, ale na obecną chwilę jest dobrze i nie zamierzam się zamartwiać :D Czekam na wizytę u mojej gin, jeżeli nadal będzie dobrze to zakładamy kartę ciąży :D

Przypomnę, że mój przyrost bety był strasznie słaby, po wynikach w dniu przyjęcia do szpitala beta 3000 przyrost dwudniowy zaledwie 18% (gorzej niż źle)

Pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia ❤️❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny! Trafiłam w piątek do szpitala z powodu krwawień. Na skierowaniu wpisane krwawienie i puste jajo płodowe, same rozumiecie mój stres. Dzisiaj zostałam wypisana do domu, ponieważ na USG mamy i pęcherzyk żółtkowy i zarodek z serduchem ❤️ Na obecną chwilę wszystko wygląda dobrze. Nadal plamię, więc wiem, że wszystko się możne zdarzyć, ale na obecną chwilę jest dobrze i nie zamierzam się zamartwiać :D Czekam na wizytę u mojej gin, jeżeli nadal będzie dobrze to zakładamy kartę ciąży :D

Przypomnę, że mój przyrost bety był strasznie słaby, po wynikach w dniu przyjęcia do szpitala beta 3000 przyrost dwudniowy zaledwie 18%.

Pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia ❤️❤️❤️
Kochana tak bardzo Ci gratuluje ❤️😭
Aż się popłakałam. Dziś po tygodniu sprawdziłam betę i w zeszły poniedziałek była 823 a dziś tylko 4875. Załamałam się, a tu nagle wjeżdżasz Ty z tak wielka nadzieja, ze wierze ze ja w czwartek tez zobaczę serduszko mojego maleństwa 😭✊
Dużo zdrówka dla Was !
 
Dziewczyny! Trafiłam w piątek do szpitala z powodu krwawień. Na skierowaniu wpisane krwawienie i puste jajo płodowe, same rozumiecie mój stres. Dzisiaj zostałam wypisana do domu, ponieważ na USG mamy i pęcherzyk żółtkowy i zarodek z serduchem ❤️ Nadal plamię, więc wiem, że wszystko się możne zdarzyć, ale na obecną chwilę jest dobrze i nie zamierzam się zamartwiać :D Czekam na wizytę u mojej gin, jeżeli nadal będzie dobrze to zakładamy kartę ciąży :D

Przypomnę, że mój przyrost bety był strasznie słaby, po wynikach w dniu przyjęcia do szpitala beta 3000 przyrost dwudniowy zaledwie 18% (gorzej niż źle)

Pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia ❤️❤️❤️
Wow nawet nie wiem co powiedzieć 🥺 bardzo się cieszę, że kropek ma się dobrze, mam nadzieję że to oznacza, że z nami tu zostaniesz już do końca i nie będziesz musiała ponownie przechodzić tak stresujących sytuacji 🥺🥺
 
Kochana tak bardzo Ci gratuluje ❤️😭
Aż się popłakałam. Dziś po tygodniu sprawdziłam betę i w zeszły poniedziałek była 823 a dziś tylko 4875. Załamałam się, a tu nagle wjeżdżasz Ty z tak wielka nadzieja, ze wierze ze ja w czwartek tez zobaczę serduszko mojego maleństwa 😭✊
Dużo zdrówka dla Was !
Pani doktor dzisiaj mi powiedziała, że beta do tysiąca jest istotna jako czynnik rokowniczy, powyżej 1000 narasta bardzo zmiennie osobniczo i że na to mam w ogóle nie patrzeć i się nie stresować. Powiedziała, że jest weteranką położnictwa, ma ponad 30!!! letnie doświadczenie i na betę powyżej 1000 już nie patrzy, bo to nie ma żadnego znaczenia. Widziała piękne ciąże ze słabych przyrostów jak i puste jaja czy ciąże pozamaciczne z przyrostami po 300%. Mówi, że tylko USG prawdę mi powie i tego się trzymam ❤️
 
Wow nawet nie wiem co powiedzieć 🥺 bardzo się cieszę, że kropek ma się dobrze, mam nadzieję że to oznacza, że z nami tu zostaniesz już do końca i nie będziesz musiała ponownie przechodzić tak stresujących sytuacji 🥺🥺
Uwierz mi, że ja dzisiaj na USG też zamarłam ze zdziwienia, a potem płakałam ze szczęścia 😭
 
Mamy podobny wiek, bo ja 4+2 :) mi lekarz polecił pojawić się w ostatnim tygodniu marca ;)

Po 1000-1500 beta zwalnia. Póki przyrost jest w normie to wszystko jest w porządku :) nie dokładaj sobie niepotrzebnego stresu ♥️


U mnie są super babeczki, od pozytywnej bety przyjmują mnie przed otwarciem labu, wchodzę jako pierwsza i „otwieram” z nimi 😄 ale ja do nich chodzę od 4 lat i dopiero teraz mam pozytywną betę, wiec na moje wyniki autentycznie się ucieszyły, uściskały mnie i powiedziały, ze będą mi dziecko bawić 🤣
ale cudowne kobietki ❤️
 
reklama
Kochana tak bardzo Ci gratuluje ❤️😭
Aż się popłakałam. Dziś po tygodniu sprawdziłam betę i w zeszły poniedziałek była 823 a dziś tylko 4875. Załamałam się, a tu nagle wjeżdżasz Ty z tak wielka nadzieja, ze wierze ze ja w czwartek tez zobaczę serduszko mojego maleństwa 😭✊
Dużo zdrówka dla Was !
Zrób to dla siebie i tego maleństwa i już nie sprawdzaj bety. Nie powtarzaj mojego błędu i nigdy nie trać wiary w swoje dzieciątko ❤️ Ono tam jest - musisz w to wierzyć 💚
 
Do góry