reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Jak ja chodziłam w ciąży to na "problemowe" tsh lekarz kazał powtarzać właśnie TSH i dodatkowo ft3, ft4. jak rok później moja siostra chodziła w ciąży, to już tylko TSH i właśnie ft4.
No o takim piszę 🙂.

Ja po 9 dniach powtórzyłam 🤡.

No ale endo mam świetną i czuję się bezpiecznie i zaopiekowana.
 
reklama
Dziewczyny! Trafiłam w piątek do szpitala z powodu krwawień. Na skierowaniu wpisane krwawienie i puste jajo płodowe, same rozumiecie mój stres. Dzisiaj zostałam wypisana do domu, ponieważ na USG mamy i pęcherzyk żółtkowy i zarodek z serduchem ❤️ Nadal plamię, więc wiem, że wszystko się możne zdarzyć, ale na obecną chwilę jest dobrze i nie zamierzam się zamartwiać :D Czekam na wizytę u mojej gin, jeżeli nadal będzie dobrze to zakładamy kartę ciąży :D

Przypomnę, że mój przyrost bety był strasznie słaby, po wynikach w dniu przyjęcia do szpitala beta 3000 przyrost dwudniowy zaledwie 18% (gorzej niż źle)

Pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia ❤️❤️❤️
Jak cudownie, to czytać 🥹 Coś pięknego pokazującego, jak wielka jest wiara i nadzieja! Ogromnie trzymam kciuki Kochana i teraz to już musi być tylko dobrze, mocno w to wierze!✊ ❤️❤️❤️
 
Ja narazie tak z ukrycia wszystko czytam i bardzo Wam zazdroszczę, że możecie się cieszyć tymi wynikami bet. Wszystkim bardzo kibicuje 🤩Obecnie przebywam w USA i sprawdzanie bety tutaj nie jest tak popularne i dużo droższe niż w Polsce, więc pozostaje mi póki co tylko cieszyć się ciemniejącą kreską na teście 😩 Trochę mnie martwi że oprócz wzdęć kompletnie nie czuję żadnych objawów… Bardzo się stresuję i odliczam dni aż będę mogła sprawdzić czy faktycznie tam coś jest i prawidłowo rośnie 😖
Cześć Kochana, rozgość się❤️ Gratulacje pozytywnego testu, ale nie sprawdzaj już czy kreska na teście ciemnieje, bo możesz tylko niepotrzebnie nabawić się stresu 😉. Kiedy możesz iść na wizytę? Będziemy Cię wspierać w tych oczekiwaniach ❤️
 
Moje wyniki tez już są, autentycznie kamień spadł mi z serca..🥹 powtarzam w środę i na tym narazie chyba zakończę🫣🤡
Cudnie! 😍
Dziewczyny! Trafiłam w piątek do szpitala z powodu krwawień. Na skierowaniu wpisane krwawienie i puste jajo płodowe, same rozumiecie mój stres. Dzisiaj zostałam wypisana do domu, ponieważ na USG mamy i pęcherzyk żółtkowy i zarodek z serduchem ❤️ Nadal plamię, więc wiem, że wszystko się możne zdarzyć, ale na obecną chwilę jest dobrze i nie zamierzam się zamartwiać :D Czekam na wizytę u mojej gin, jeżeli nadal będzie dobrze to zakładamy kartę ciąży :D

Przypomnę, że mój przyrost bety był strasznie słaby, po wynikach w dniu przyjęcia do szpitala beta 3000 przyrost dwudniowy zaledwie 18% (gorzej niż źle)

Pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia ❤️❤️❤️
Rany aż wzruszenie bierze jak czyta się taką historię 🥺 rośnijcie zdrowo i już teraz spokojnie 💪
 
Dziewczyny! Trafiłam w piątek do szpitala z powodu krwawień. Na skierowaniu wpisane krwawienie i puste jajo płodowe, same rozumiecie mój stres. Dzisiaj zostałam wypisana do domu, ponieważ na USG mamy i pęcherzyk żółtkowy i zarodek z serduchem ❤️ Nadal plamię, więc wiem, że wszystko się możne zdarzyć, ale na obecną chwilę jest dobrze i nie zamierzam się zamartwiać :D Czekam na wizytę u mojej gin, jeżeli nadal będzie dobrze to zakładamy kartę ciąży :D

Przypomnę, że mój przyrost bety był strasznie słaby, po wynikach w dniu przyjęcia do szpitala beta 3000 przyrost dwudniowy zaledwie 18% (gorzej niż źle)

Pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia ❤️❤️❤️
Jeju ale cudowna wiadomość! ❤️ Tyle strachu, a jednak kropeczka zawalczyła i rośnie, wspaniale! 😍
 
Cześć Kochana, rozgość się❤️ Gratulacje pozytywnego testu, ale nie sprawdzaj już czy kreska na teście ciemnieje, bo możesz tylko niepotrzebnie nabawić się stresu 😉. Kiedy możesz iść na wizytę? Będziemy Cię wspierać w tych oczekiwaniach ❤️
Żeby prywatnie pójść tutaj na usg to to jest koszt około 700-1000$ 😔Ubezpieczenie mam narazie tylko turystyczne i ono jest tak w razie nagłego wypadku. Rozmawiałam z ubezpieczalnią i powiedziano mi że taką wizytę mi zoorganizują jedynie jak coś się będzie działo. Oczywiście mogłabym coś zmyślić i na to usg gdzieś by mnie wpisali ale wole poczekać do tego 6 tygodnia, bo ja jestem z tych że jak niewiele tam będzie widać to chyba oszaleje z nerwów jeszcze bardziej. Początek 6 tyg. wypadnie 24.03 i wtedy też planuję tam przedzwonić i mam nadzieję, że się uda. To moja pierwsza ciąża więc chociażby bóle w podbrzuszu czy mdłości mogą już być dla mnie niepokojące więc mam nadzieję że ubezpieczalnia to zrozumie 😬 Jak nie to będziemy musieli załatwiać to na własną rękę. Jak sprawdzam tu koszty tych wizyt czy porodu to mi się chcę płakać ze stresu. Bardzo dziękuję za wsparcie ❤️
 
Żeby prywatnie pójść tutaj na usg to to jest koszt około 700-1000$ 😔Ubezpieczenie mam narazie tylko turystyczne i ono jest tak w razie nagłego wypadku. Rozmawiałam z ubezpieczalnią i powiedziano mi że taką wizytę mi zoorganizują jedynie jak coś się będzie działo. Oczywiście mogłabym coś zmyślić i na to usg gdzieś by mnie wpisali ale wole poczekać do tego 6 tygodnia, bo ja jestem z tych że jak niewiele tam będzie widać to chyba oszaleje z nerwów jeszcze bardziej. Początek 6 tyg. wypadnie 24.03 i wtedy też planuję tam przedzwonić i mam nadzieję, że się uda. To moja pierwsza ciąża więc chociażby bóle w podbrzuszu czy mdłości mogą już być dla mnie niepokojące więc mam nadzieję że ubezpieczalnia to zrozumie 😬 Jak nie to będziemy musieli załatwiać to na własną rękę. Jak sprawdzam tu koszty tych wizyt czy porodu to mi się chcę płakać ze stresu. Bardzo dziękuję za wsparcie ❤️
Poród też tam? 😉 Czyli poleciałaś turystycznie i zostajesz na dłużej?
Ceny kosmos, oby się udało z tego ubezpieczenia załatwić.
 
Poród też tam? 😉 Czyli poleciałaś turystycznie i zostajesz na dłużej?
Ceny kosmos, oby się udało z tego ubezpieczenia załatwić.
Tak, to miały być tylko wakacje, a obecnie jestem w trakcie aplikacji o zieloną kartę tym samym nie mogę wyjechać z kraju przez dłuższy czas. A wszystko wyszło bardzo spontanicznie no i 🤰🏼też totalnie nieplanowana 🥴
 
reklama
Do góry