reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Mam zupełnie inne odczucia. Co prawda drukarnie i firmy poligraficzne zależą od mojej firmy, bo my dostarczamy farby i tusze. Ja się nie zajmuję na szczęście kontaktem z klientem, ale zaopatrujemy, i małe drukarnie, i te wielkie w Polsce, Europie, Afryce i Azji.
W zasadzie moja ciąża mnie odciążyła, bo zostałam odsunięta od prac i uzupełniam teraz swoje raporty. Natomiast mamy co robić.
O no to miło mi poznać koleżankę po fachu, bo pewnie nasze firma też od was zamawia tusze 😄😂
 
reklama
Moje dzisiejsze wyniki:
A4F91A2D-1199-47EE-BAE4-EF98733AB9B2.jpeg
28A2DAAE-B4F2-4DF3-A45E-6F81F9DA1938.jpeg

Na tym póki co kończę badania krwi i czekam na wizytę za dwa tygodnie :)
 
mam nadzieje i wiarę że wszystko będzie dobrze. Ja bym myślała tez o wizycie w 3 gabinecie za dzień lub dwa ale czy to coś tu zmieni jak weekend idzie….
Zazdroszczę wam tych wizyt ale cieszę się z Wami razem :) ja dziś dostałam list ze szpitala że moja 1 wizyta będzie 20 go kwietnia. Na tutejsza służbę zdrowia to i tak szybko ale to pewnie przez to że mój lekarz pierwszego kontaktu wysłał im list i informacje na temat ost kłopotów ze zdrowiem. Wiec takie pocieszenie że mimo wszystko to dobrze. Pocieszam się tym że będzie już może już dużo widać i słychać….muszę po prostu grzecznie czekać i ufać że wszystko będzie tj jest dobrze 😊
I zamówiłam sobie dziś detektor tętna płodu wiec później będę dzidziusia podsłuchiwać ;) myślicie już o imionach ? Czy któraś myśli ze to może być ciąża bliźniacza ?
ten detektor cudowna sprawa , ratował moje nerwy tyle razy ze teraz nie wyobrażam sobie ciąży bez niego 😁
 
Gratulacje, ja jeszcze czekam, oby było u mnie powyżej 66%



Ja właśnie się nie spieszę, w tamtej co straciłam chodziłam co tydzień i się bardziej stresowałam, każda wizyta 250 zł (nie chodzi mi zupełnie o pieniądze) i straciłam 2000 tysiące i mnóstwo nerwów przez każdą wizytę więc chyba wolę później niż się stresować że nie ma serduszka albo zarodka
tez jestem tego zdania co ty.. lepiej troszke później żeby nie panikować i nie stresować się jeszcze bardziej ze czegoś się nie zobaczyło,tak przynajmniej na usg leci sie na pewniaka i więcej zobaczysz przede wszystkim domyślać się nie trzeba 🙈 ja mam tendencje do ciągłego analizowania sytuacji dlatego lepiej żeby nie zostawiali mi jakiś nie domówień 😂 bo cały ciemny scenariusz w głowie bym miała 🤯
 
;) myślicie już o imionach ? Czy któraś myśli ze to może być ciąża bliźniacza ?
Chciałabym, żeby to była ciąża bliźniacza, ale przyrosty Bety na to nie wskazują, niestety.

Rozwiązałoby to problem z głowy, bo nasze problemy z zajściem w ciążę powodują, że nawet nie myślimy o drugim dziecku.
Za bardzo nas to psychicznie przeorało.

Przy ciąży pojedynczej pozostaniemy przy jedynaku.

Dobrowolnie nie zdecydujemy się na drugie dziecko.
Jedynakiem nie jest źle być😉.
 
reklama
Do góry