reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, a czytałyście o opaskach sea band? Może macie jakieś doświadczenia albo opinie wśród znajomych? Nie wiem, czy to możliwe żeby coś kosztowało tylko 40 zł i pomagało na mdłości w ciąży 🤔
będę testować po twoim wpisie wyjęłam i spróbuje ;)
Miłego dnia dziewczyny …. Ja dziś dzień w kuchni i na sprzątaniu bo jutro goście ;)
 
reklama
Chciałabym Wam oznajmić, że moja mama zaczęła sobie wyszukiwać seryjnych morderców w Googlach i analizować ich daty urodzin. A ze kobiecina uwielbia oglądać o nich dokumenty, to wpisuje po kolei nazwiska.

Stwierdziła: „Ech, na razie tylko Ted Bundy jest tym z listopada.”
Pomogę Twojej mamie: „
W listopadzie rodzi się najwięcej…seryjnych morderców. Ze 100 badanych przypadków 11 osób – groźnych przestępców urodziło się w listopadzie. Średnia dla innych miesięcy wynosiła 9.

Czytaj więcej: https://www.sosrodzice.pl/dzieci-urodzone-listopadzie/„
😂😂😂
 
Pomogę Twojej mamie: „
W listopadzie rodzi się najwięcej…seryjnych morderców. Ze 100 badanych przypadków 11 osób – groźnych przestępców urodziło się w listopadzie. Średnia dla innych miesięcy wynosiła 9.

Czytaj więcej: https://www.sosrodzice.pl/dzieci-urodzone-listopadzie/„
😂😂😂
Podeślę jej to, bo miała przerwę na obiad😉.

Eee, to wcale jakoś dużo więcej ich się nie rodzi😜.
Może to akurat nie nasze dzieci😅.
 
Pewnie czesc dziewczyn "wyrobi" się już w październiku z porodem i uniknie listopada 🙂 Mi listopad nie przeszkadza, trochę może średnio byloby mieć ur 1.11, ale cóż - zobaczymy co los przyniesie.
 
Kurczę, dziewczyny, zaczęło mi się robić niedobrze….. kiedy ty mowilyscie ze mdłości mijają? 😂 nie podoba mi się to, nie mam na nic do jedzenie ochoty a kocham jeść
 
Akurat takie przebijanie polecił mi hematolog i wiem, że jest to dość często praktykowany sposób. Ja jestem za, ale rozumiem inne poglądy 🙂

Jako magister farmacji opieram swoją wiedze na właściwościach farmakologicznych leku i badaniach mikrobiologicznych wykonanych przez producenta co jest jasno opisane w charakterystyce postaci leku. Więc nie chodzi tu po poglądy tylko badania 😜
 
Pewnie czesc dziewczyn "wyrobi" się już w październiku z porodem i uniknie listopada 🙂 Mi listopad nie przeszkadza, trochę może średnio byloby mieć ur 1.11, ale cóż - zobaczymy co los przyniesie.
dokładnie, ja oczywiście wolałabym w 100% żeby dzidzuś nie był wcześniakiem, ale jednak ten mój listopadowy termin jest bardzo blisko święta zmarłych. I większość moich przyjaciółek jest z października, lubię ten miesiąc :p
 
reklama
Do góry