reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dobra …
Poszperałam , podzwoniłam i znalazłam lekarkę z rewelacyjną opinia (5.0 na 155 ocen) która ma podpisana umowę z medicover …wizyta 6 kwietnia na 13🥰💪
Doczekać się nie mogę !
Mam nadzieje ze ujrzę już wtedy pięknie pulsujące serduszko 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
W jakim województwie mieszkasz ? Też szukam dobrego ginekologa w Medicover
 
reklama
Ale to chyba rodzicom dzieci poniżej 4rż?
Tak na szybko przekleję z pewnego artykułu "pracodawca, co do zasady, nie będzie mógł odmówić pracy zdalnej m.in. rodzicom, którzy wychowują dziecko do 4. roku życia, rodzicom i opiekunom, którzy opiekują się osobą z niepełnosprawnością w rodzinie i kobietom w ciąży". Wyjątkiem będą zawody, w których jest to niemożliwe ze względu na rodzaj pracy (np. służby mundurowe).
 
Małopolska 😊
W jakim województwie mieszkasz ? Też szukam dobrego ginekologa w Medicover
jeśli mogę Ci doradzić to zadzwoń na infolinie medicover i zapytaj o placówki z którymi maja podpisana umowę w Twoim mieście .
Zapisz je sobie i do każdej z osobna zadzwoń i zapytaj o lekarzy jacy przyjmują . prześwietl ich w internecie i wybierz dla siebie tego który najbardziej Ci odpowiada … oczywiście w tym przypadku sugerujemy się ocenami np na znany lekarz .
Pierwsze 3 placówki do których dzwoniłam okazały się totalnym dnem …
4 okazała się być tym przysłowiowym złotym strzałem 💪
 
Kochana strasznie mi przykro, ze tak ciężko ten czas przechodzisz. Lekarze coś mówią ? Czy po prostu trzeba czekać ? Pij w miarę możliwości więcej żebyś się nie odwodnila :( dużo zdrówka ❤️❤️❤️
Jedyne co mówią to że się cieszyć bo to dobry znak 😱 i że trzeba czekać, kiedyś minie. Kiepskie jak dla mnie to pocieszenie, w tej chwili męczy mnie takie życie , nie umiem się niczym cieszyć mam wrażenie że wpadam w jakaś depresję przez to. Stąd też ostatnio mniej się udzielałam plus to że po prostu nie mam siły. Staram się pić ale to są jakieś minimalne ilości, trzyma mnie na duchu to że póki jestem w szpitalu to chociaż podają kroplówki i się nie odwodnie ale aż boje się powrotu do domu :-(
 
Tak jak najbardziej Tantum Rosa można w ciąży
Nie wiem, skąd masz takie info. Nie wprowadzaj w błąd, bo Ilona może sobie biedy narobić większej.
Nie można.
 

Załączniki

  • F1AB50A4-0B88-4292-8CF2-C6A064A039C9.jpeg
    F1AB50A4-0B88-4292-8CF2-C6A064A039C9.jpeg
    101 KB · Wyświetleń: 64
Cześć, jestem już po wizycie, lekarz powiedział, że to bardzo wczesna ciaza był widoczny tylko pęcherzyk. Zaczynam się martwić wg moich obliczeń to 6 +4 więc już coś powinno być widać....
Kochana nie stresuj się. Ja ostatnio bylam w 7 i nic nie było widać a parę dni później zarodek 11 cm :)
 
reklama
Nie wiem, skąd masz takie info. Nie wprowadzaj w błąd, bo Ilona może sobie biedy narobić większej.
Nie można.

Otóż poradnikzdrowie.pl nie stanowi dla mnie żadnej podstawy. Ja bazuje tylko na badaniach i doświadczeniu w pracy w aptece i w pracy z ginekologami😉
 

Załączniki

  • IMG_4518.jpeg
    IMG_4518.jpeg
    27,9 KB · Wyświetleń: 64
Do góry