reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Już się melduje !

Z Nasza Boróweczką wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach , widać już zalążki rączek i nóżek. Serduszko bije 166 uderzeń na minutę. No i już dorównał do terminu z OM czyli aktualnie jestem 7+6 ❤️
 

Załączniki

  • CDCEC980-92B2-40D2-85E2-1DCC62020893.jpeg
    CDCEC980-92B2-40D2-85E2-1DCC62020893.jpeg
    223 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Trzymaj się 🥺 w sumie dobrze, że możesz być w domu...

Ooo to sporo wcześniej niż ja masz prenatalne. Ja właśnie muszę coś wykombinować, bo akurat wizytę będę miała o 17. Chciałabym żeby mąż był ze mną, ale muszę gdzieś córkę ulokować 🤭
Generalnie Lux med u mnie tego nie robi, ale mają umowę z kimś tam. Dzwoniłam i babeczka przeprowadziła ze mną wywiad i z niego wyszło że tego 15.04 będzie git 🤷🏼‍♀️ brałam w ciemno bo się nie znam 🤣 zaproponowała jeszcze jakieś badanie za 170 zł- preeklampasja czy jakoś tak ale w życiu nie słyszałam takiego słowa więc muszę poczytać co to, po co i czy ma sens.
 
Straszny ten poniedziałek tutaj.
Z pracy szybko pisałam.
@Kylyyy1408 dokładnie wiem, co przechodzisz.
Życzę Ci dużo sił💪🏻.
My, babki jednak jesteśmy silne, ale co w środku przeżywamy, to tylko my wiemy.
Ja pamiętam ze szpitala uczucie obojętności.

Potwierdzam- materiał zabierasz Ty i szukasz labu, które wykona badanie.

A cały czas miałaś objawy ciążowe, czy czułaś, że osłabiły się w ostatnim czasie?
 
Z ciekawości zapytam - jak zareagowała? Bo rozumiem, że ona wiedziała o drodze jaką przrcjodziliście, o badaniach i lekach?
Wiesz co? W zasadzie wiedziała o poronieniu, a o reszcie nie rozmawiałam z nią nigdy.
Wczoraj jej pokrótce opowiedziałam.
U nas nie było jakichś szczególnych leków oprócz Letroxu u mnie i supli na dobre nasienie.
Badań za to było sporo, bo my nie wykluczylaliśmy IVF, to już miałam za sobą wymazy w kierunku wszelkich chorób wenerycznych- to jej napomknęłam, że przebadana w kierunku wszystkich chorób zostałam 😅. Mąż badanie nasienia miał za sobą- no fakt, z naszych znajomych to w sumie jedynie my męczyliśmy się 2,5 roku.
 
Ostatnia edycja:
Straszny ten poniedziałek tutaj.
Z pracy szybko pisałam.
@Kylyyy1408 dokładnie wiem, co przechodzisz.
Życzę Ci dużo sił💪🏻.
My, babki jednak jesteśmy silne, ale co w środku przeżywamy, to tylko my wiemy.
Ja pamiętam ze szpitala uczucie obojętności.

Potwierdzam- materiał zabierasz Ty i szukasz labu, które wykona badanie.

A cały czas miałaś objawy ciążowe, czy czułaś, że osłabiły się w ostatnim czasie?
Objawy miałam cały czas, troszkę mniej bolały mnie piersi ale poza tym, nudności ból brzucha itd jeszcze sama się karcilam za złe myśli i mówiłam sobie : przeciez czuje ciągniecie w pachwinach jakby się wszystko rozciągało wiec maluszek na pewno rośnie.
To niestety prawda, ze przy tym nie ma objawów :( a raczej są - zdrowej ciąży.
Tylko intuicja mi podpowiadała, sprawdź czy jest okej.

Podali mi już 6 tabletek i zaczął się okropny ból, ale nie krwawię jeszcze.
Aż poszłam po coś przeciwbólowego bo nie spodziewałam się takiego bólu
 
Objawy miałam cały czas, troszkę mniej bolały mnie piersi ale poza tym, nudności ból brzucha itd jeszcze sama się karcilam za złe myśli i mówiłam sobie : przeciez czuje ciągniecie w pachwinach jakby się wszystko rozciągało wiec maluszek na pewno rośnie.
To niestety prawda, ze przy tym nie ma objawów :( a raczej są - zdrowej ciąży.
Tylko intuicja mi podpowiadała, sprawdź czy jest okej.

Podali mi już 6 tabletek i zaczął się okropny ból, ale nie krwawię jeszcze.
Aż poszłam po coś przeciwbólowego bo nie spodziewałam się takiego bólu
Strasznie mi przykro 🥺 życzę Ci dużo siły, trzymaj się
 
Objawy miałam cały czas, troszkę mniej bolały mnie piersi ale poza tym, nudności ból brzucha itd jeszcze sama się karcilam za złe myśli i mówiłam sobie : przeciez czuje ciągniecie w pachwinach jakby się wszystko rozciągało wiec maluszek na pewno rośnie.
To niestety prawda, ze przy tym nie ma objawów :( a raczej są - zdrowej ciąży.
Tylko intuicja mi podpowiadała, sprawdź czy jest okej.

Podali mi już 6 tabletek i zaczął się okropny ból, ale nie krwawię jeszcze.
Aż poszłam po coś przeciwbólowego bo nie spodziewałam się takiego bólu
To Twój pierwszy raz?

Być może jedynie Cię poszarpie, poboli, a i tak nic nie wyleci.
Choć życzę Ci, by się to szybko odbyło.

Najgorsze w tym wszystkim było czekanie.
Ja mówiłam do siebie w myślach, że chcę, że TO ze mnie szybko wyleciało (specjalnie tak nazywałam, to była obrona psychiki).
Niestety, często się zdarza, że kończy się zabiegiem.
Jakby co, pisz do mnie.
 
reklama
Do góry