reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lokale przyjazne maluchom

Coldpay

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2010
Postów
22
Rozwiązania
0
Znacie jakieś miejsca przyjazne maluchom w Krakowie? Chodzi mi o restauracje z miejsce gdzie się nie pali, gdzie jest menu dla dzieci itd? no i gdzie mają dobre menu także dla dorosłych;)
 
reklama

rabarbar

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2010
Postów
121
Rozwiązania
0
moim zdaniem bardzo dobrym miejscem na rodzinny obiad, które jest przyjazne maluchom jest restauracja Scandale Royal na Placu Szczepańskim. Panuje tam bardzo miła, spokojna, kameralna atmosfera, można dobrze zjeść, a dla naszych pociech przygotowane jest specjalne menu.
 

Martyna322

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2015
Postów
19
Rozwiązania
0
Krakowie w restauracji Mekong jest menu dla dzieci, czasami z rodziną wybieramy się tam coś pojeść dobrego :) z tego co wiem to też ta sama restauracja jest w Nowym Sączu ;)
 
P

Pastelowa

Gość
Ponawiam pytanie:) jednak proszę o takie miejsca w Nowym Sączu.
Są jakieś kawiarnie z miejscem do zabawy dla dzieci?
 
Do góry