reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko dla dziecka

reklama
Ja wybrałam zwykłe i żałuję. Teraz wybrałbym kołyskę na pierwsze miesiące wraz z dużym łóżeczkiem dostawnym. A tak to mały w dzień śpi w wózku, bo wiadomo - bujanie, a w nocy ze mną, bo czasem chce się przytulić tylko i ryczy a wyciąganie go w nocy z tego łóżeczka po kilka razy dziennie, to mordęga. Tak więc łóżeczko używane jest u nas sporadycznie :D
 
Jakie łóżeczko dla dziecka wybraliście? Standardowe, kołyskę, dostawkę, kosz Mojżesza?
Ja dostawie, jeśli zamierzasz karmić polecam. Teraz Julia ma 8miesiecy i właśnie zaczyna spać już w dużym swoim drewnianym łóżeczku. W dzień śpi na kocy na podłodze, bo wszędzie ucieka ;)
 
Ja przy dwójce dzieci standardowe, drewniane i sobie chwalę. Śpią od początku u siebie. Jak jest jakiś kryzys to biorę ich do naszego łóżka ale to sporadycznie. Oboje wolą spać sami.

Kosz Mojżesza czy kołyska to rozwiązanie na max pół roku. Gdybym miała rozważać inną opcję niż my praktykujemy to łóżeczko dostawne
 
reklama
Ja rozważam zakup kołyski milly mally na kółkach. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to rozwiązanie czasowe, ale zawsze można sprzedać. Mam mało miejsca póki co w sypialni i takie standardowe łóżeczka zajmą sporo miejsca
 
Do góry