reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko "następne"

Baby-D

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2020
Postów
124
Drogie Mamy,
Nasz synek obecnie śpi na łóżeczku dostawnym Chicco Next2Me Magic - jestem nim zachwycona, ale niestety powoli z niego wyrasta. Czy jest jakieś rozwiązanie, które możecie polecić? Bardzo zależałoby nam na tym, by łóżeczko nadal było dostawne, idealnie gdyby można dopasować wysokość do łóżka, tak jak w Chicco, ale żeby takie łóżko posłużyło już na dłużej. Takie spanie dostawne to naszym zdaniem idealna opcja, dziecko "śpi u siebie", ale jednocześnie jest przy nas.
Z góry dziękuję.
 
reklama
Drogie Mamy,
Nasz synek obecnie śpi na łóżeczku dostawnym Chicco Next2Me Magic - jestem nim zachwycona, ale niestety powoli z niego wyrasta. Czy jest jakieś rozwiązanie, które możecie polecić? Bardzo zależałoby nam na tym, by łóżeczko nadal było dostawne, idealnie gdyby można dopasować wysokość do łóżka, tak jak w Chicco, ale żeby takie łóżko posłużyło już na dłużej. Takie spanie dostawne to naszym zdaniem idealna opcja, dziecko "śpi u siebie", ale jednocześnie jest przy nas.
Z góry dziękuję.
Z większym sytuacja nie będzie taka jak z noworodkiem. Przy takim rozwiązaniu będziecie spali z dzieckiem. Jeśli Wam to odpowiada jest wiele dostawnych, sama widziałam tylko drewniane. U nas łóżeczko z naszym łóżkiem jest "głowami", ma dziury od tej strony więc spokojnie mogę wsadzić rękę i jej dotknąć jak się rusza, dobra opcja bez lokatora kopiącego po głowie (rzadko bywa na noc z nami, bo wtedy wcale prawie nie spimy, bo musimy trzymać garde) :p
 
U mnie na szkole rodzenia położnik bardzo był w temacie spania z dzieckiem itd i mówił że jednym z rozwiązań które dużo mam sobie chwali jest łóżeczko normalne duże z Ikea przerobione na dostawne
 
Drogie Mamy,
Nasz synek obecnie śpi na łóżeczku dostawnym Chicco Next2Me Magic - jestem nim zachwycona, ale niestety powoli z niego wyrasta. Czy jest jakieś rozwiązanie, które możecie polecić? Bardzo zależałoby nam na tym, by łóżeczko nadal było dostawne, idealnie gdyby można dopasować wysokość do łóżka, tak jak w Chicco, ale żeby takie łóżko posłużyło już na dłużej. Takie spanie dostawne to naszym zdaniem idealna opcja, dziecko "śpi u siebie", ale jednocześnie jest przy nas.
Z góry dziękuję.
Ja miałam zwykle łóżeczko bez jednego boku postawione obok naszego łóżka. Bardzo się sprawdziło. Możesz poszukać takie z funkcją tapczanila 70x140.
 
My z Next2Me tez byliśmy bardzo zadowoleni, córa potem zaczęła robić nim akrobacje i wzięliśmy ją do swojego łóżka, ale chcemy eksmitować :D Znalazłam dzisiaj nowe Next2Me - model Forever. Szukam opinii :)
 
Nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyłaś mnie tą informacją ❤️ Jeszce wczoraj mówiłam do męża, że ideałem byłoby takie większe Next2me a tu taka niespodzianka! Łóżeczko wygląda świetnie i zdaje się, że ma wszytskie zalety jakie pokochałam - pełne dopasowanie do łóżka, regulacja wysokości i możliwość nachylenia. Dziękuję!
 
Nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyłaś mnie tą informacją ❤️ Jeszce wczoraj mówiłam do męża, że ideałem byłoby takie większe Next2me a tu taka niespodzianka! Łóżeczko wygląda świetnie i zdaje się, że ma wszytskie zalety jakie pokochałam - pełne dopasowanie do łóżka, regulacja wysokości i możliwość nachylenia. Dziękuję!
I jak, kupiłaś? :D
 
I jak, kupiłaś? :D

Tak! Dokładnie tego szukałam. Łóżeczko jest jak starszy brat klasycznego Next2Me. Jest znacznie większych rozmiarów, ale zalety ma te same - można manewrować wyskością i opuszczać bok, dzięki czemu jest łatwy dostęp do dziecka. Dodatkowo jest bardzo mięciutko wykonane od wewnątrz (widać na zdjęciu). Koleżanki, które mają drewniane mówiły, że ładnie wyglądają, ale ich dzieci co chwilę uderzały główką o barierki. Także Synek chyba Zostanie z nami w sypialni Forever :D
 

Załączniki

  • 162345330_3790559797703747_1897471406927989280_n.jpg
    162345330_3790559797703747_1897471406927989280_n.jpg
    233,9 KB · Wyświetleń: 191
  • 162126187_800258827531341_3597317765698273419_n.jpg
    162126187_800258827531341_3597317765698273419_n.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 194
  • 160763325_3758841284184946_3609335078720340573_n.jpg
    160763325_3758841284184946_3609335078720340573_n.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 236
reklama
Tak! Dokładnie tego szukałam. Łóżeczko jest jak starszy brat klasycznego Next2Me. Jest znacznie większych rozmiarów, ale zalety ma te same - można manewrować wyskością i opuszczać bok, dzięki czemu jest łatwy dostęp do dziecka. Dodatkowo jest bardzo mięciutko wykonane od wewnątrz (widać na zdjęciu). Koleżanki, które mają drewniane mówiły, że ładnie wyglądają, ale ich dzieci co chwilę uderzały główką o barierki. Także Synek chyba Zostanie z nami w sypialni Forever :D


Wygląda świetnie!
Co do drewnianego potwierdzam problem - starszy synek ma drewniane - jest śliczne, białe i ładnie wygląda na zdjęciach, ale nie jestem w stanie nawet zliczyć ilości razy, kiedy uderzył główką w barierki, albo zaklinowała mu się tam nóżka. Miałam taki ochraniacz na szczebelki, ale przy drugiej ciąży doczytałam, że to jest bardzo nierekomendowane, bo dziecko się może udusić. Tutaj widzę, zę jest siateczka. jest tak samo miękka jak w Next2Me?
 
Do góry