reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko "następne"

Wygląda świetnie!
Co do drewnianego potwierdzam problem - starszy synek ma drewniane - jest śliczne, białe i ładnie wygląda na zdjęciach, ale nie jestem w stanie nawet zliczyć ilości razy, kiedy uderzył główką w barierki, albo zaklinowała mu się tam nóżka. Miałam taki ochraniacz na szczebelki, ale przy drugiej ciąży doczytałam, że to jest bardzo nierekomendowane, bo dziecko się może udusić. Tutaj widzę, zę jest siateczka. jest tak samo miękka jak w Next2Me?

Dokładnie, to taki sam rodzaj miękkiej, materiałowej siateczki, Młody czasami się tak kręci, że zasypia z twarzą przyklejoną do niej :D
 
reklama
Mam i ja! Jest świetne! Bardzo bezpiecznie i mięciutko wykonane.
 

Załączniki

  • 20210406_103920.jpg
    20210406_103920.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 107
Wygląda świetnie!
Co do drewnianego potwierdzam problem - starszy synek ma drewniane - jest śliczne, białe i ładnie wygląda na zdjęciach, ale nie jestem w stanie nawet zliczyć ilości razy, kiedy uderzył główką w barierki, albo zaklinowała mu się tam nóżka. Miałam taki ochraniacz na szczebelki, ale przy drugiej ciąży doczytałam, że to jest bardzo nierekomendowane, bo dziecko się może udusić. Tutaj widzę, zę jest siateczka. jest tak samo miękka jak w Next2Me?
Dziecko które jest już mobilne się nie udusi. A właśnie wtedy jest problem z obijaniem.

Dziewczyny które mają taką dostawke. Jak to się ma kiedy później się nie chce spać z dzieckiem ? Właśnie kilka dni temu dzwoniła do mnie kuzynka, że nie mogą wyprowadzić lokatora z łóżka po dostawce. Jestem bardzo ciekawa.
 
Witam. Jestem tatą 2.5 tyg Adama. Mamy z żoną małą zagwostkę bowiem mamy dostawke chicco next to me magic i póki co mamy zablokowana funkcje kołysania. Zauważyliśmy że te łóżeczko będąc zablokowane w naszym przypadku stoi krzywo (ma lekki przechył w jedną stronę) powyższe jest bardzo kłopotliwe bowiem dziecko w zasadzie przekręca się grawitacyjnie z pleców na bok a tego nie chcemy. Próbowaliśmy już wszystkiego z tego co mamy w zasięgu wzroku na tej dostawce i nic. Może ktoś z Państwa miał podobny problem i wie jak mu zaradzić ? Będę wdzięczny za poradę
 
Do góry