reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko

A ja sie pochwalę ze nasze malenstwo bedzie spało w sosnowym łózeczku na kokosowym materacyku po które jedziemy w czwartek :)
 
reklama
Nasze łózeczko już się szczerzy w sypialni, materacyk się uprał (się! uprał!! CHA CHA CHA!!)... Chyba niedługo jakiś dzidziol w domu przybędzie... o matko, co myśmy znowu zrobili..... ::)
 
ja już tez mam łóżeczko i na razie jeszcze w stanie złożonym w kartonie bo sypialnia jeszcze nie gotowa ale juz tuż tuz.. kupiłam zwykłe drewniane z jasnego drewna bez jakiś bajerów nazywa sie chyba radek czy jakoś tak za 103 zł ale za to materacyk kupiliśmy ten najdroższy gryczano-kokosowy.. choć gdy zapytaliśmy Pani wsklepie czym sie różnia te dwie strony materacyka to powiedzała ze w zasadzie nie ma znaczenia na którą sie go położy.. che che to po co tyle zachodu? chyba ze kobita sie w ogóle na tym nie zna.. :)
 
Do góry