reklama

Łóżeczko

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez Naturella, 16 Wrzesień 2005.

1. Naturella

Naturella Fanka BB :)

Planowałam łóżeczko drewniane, białe, z materacykiem kokosowo-gryczanym, a za jakiś czas dokupienie łóżeczka turystycznego, materiałowego. Co miesiąc właściwie jeździmy do moich rodziców, czy dziadków i pewnie z dzidzią też będziemy jeździć. I tak sobie pomyślałam, po co dwa łóżeczka... może wyłącznie turystyczne?
    macie jakieś doświadczenia w temacie? Co myślicie o takich łóżeczkach? Podoba mi się np. Graco http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63436057

Jedyne, co mnie nurtuje to materacyk - czy taki materacyk się nadaja dla noworodka? Producent twierdzi, że tak, ale trudno, żeby mówił inaczej:) Trąbi się wszem i wobec, że kokosowe, że gryczane itp...

2. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Nie wypowiem się w tym temacie, ponieważ nie interesuje mnie to za bardzo, bo łóżeczko dostaję po siostrzenicach, drewniane. Materacyk tez jest, ale nie mam pojęcia jaki, napewno dobry, bo 2 moje siostrzenice na nim spały.

3. reklama
  4. aniam13

aniam13 Fanka BB :)

Ja ma łóżeczko z materacykiem kokosowym i powiem ci, że mój Krystianek nie spał w tym łóżeczku za dużo bo spał z nami ::)
    Karmilam go piersią i tak go nauczyłam, że nie chcial spać w swoim łóżeczku.
    nie miałam nigdy łóżeczka turystycznego wię nie wiem ale myslę, że te z Graco powinno być dobre :laugh:

5. madziunia

madziunia mama Danielka i Kubusia

bardzo ładne to łóżeczko, ale szczerze mówiac nie wiem jak to jest z tymi materacykami w łóżeczku turystycznym ,czy one są usztywnione odpowiednio czy nie ??? najlepiej to chyba ortopedy albo pediatry spytać co mysli o takim łóżeczku dla takich malutkich dzieci.... ::)

6. klementynka

klementynka Fanka BB :)

Zawsze możesz do turystycznego łóżeczka noworodkowi dokupić sam materacyk ;D
    chyba.

7. Beata1

Beata1 Fanka BB :)

Mi też bardzo podoba się to łóżeczko turystyczne i gdyby nie to, że już dostałam drewniane to pewnie byśmy takie kupili.
    Materacyk mamy z włókna kokosowego.

8. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

kuzynka troje dzieci wychowała na drewnianym a czwarte( wreszcie babę) na turystycznym i jest bardzo zadowolona strasznie mi polecałatakie wyrrko ale jesli mnie pamięć nie mylimiała w nim dodatkowy materacyk..ale nie jestem pewna na 100% mnie osobiscie niezbyt podchodzi takie łozeczko ale to sprawa indywidualna..

9. empolan

empolan listopad '05 wrzesień '09

Ja też planuję kupienie łóżeczka turystycznego, ale chcę je używać jako kojca albo na wyjazdy wakacyjne. Do spania w domu bardziej przemawia jednak do mnie łóżeczko drewniane. Pewniejsza wydaje mi się w nim reguacja wysokości materacyka, no i przemawiają do mnie te wyciągane szczebelki, jak dziecko już chodzi. Trudno jednak doradzać komuś jakie ma kupić łóżeczko, bo i tak zawsze zależy to od indywidualnych potrzeb. Na Twoim miejscu Naturella, jeżeli jesteś przekonana do takiego łóżeczka, sprawdziłabym po prostu osobiście jaki w środku jest materacyk i w razie czego dokupiła sztywniejszy, np.ten otrąbiony kokosowy :D

10. reklama
  11. eg16

eg16 Fanka BB :)

Ja mam łóżeczko drewniane, sosnowe po bratanicy, materacyk jest kokosowo- gryczany. Oglądałam w sklepie te turystyczne ale faktycznie materacyk jest w nich dość miękki, trzeba by go zmienić na sztywniejszy.

12. Naturella

Naturella Fanka BB :)

Jednak się rozmyśliłam. Byliśmy oglądać te łóżeczka Graco i trzeba sobie powiedzieć, że materacyk po prostu nie istnieje. To dno jest mniej więcej grubości dna w namiocie, do tego jeszcze składane i miejsce łączeń wyczuwa się ręką. Nie chciałabym spać na czymś takim... na dzien, dwa jest może ok, ale do stosowania cały czas wg mnie odpada. Z kolei z dokupionym materacem robi się to już droga zabawa, bo 600 zł - dwa razy więcej niż nasze łóżeczko Klupś, z szufladą i materacem kokosowo-gryczanym. Dodatkowo jeszcze w instrukcji są zapisy, że nie wolno używać innych materacyków niż ten oryginalny wkład, bo grozi to obrażeniami lub śmiercią - może dlatego, że ten górny poziom w turystycznym ma wytrzymałość do 6,5 kilo tylko:( Więc jednak zostaniemy przy drewnianym łóżeczku, a na podróże kupimy kiedyś tam jakieś niedrogie turystyczne, może używane...

Poleć forum