reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko w 11 tc

M

magdalena1206

Gość
Dziewczyny jestem w 11 tc. Lekarz powiedział że to zaznaczone na zdjęciu to odklejony fragment łożyska. Czy na tak wczesnym etapie mogą dziać się już takie rzeczy? Czy może jednak się myli? Dodam że na ten moment łożysko przodujące. Z zaleceń to oszczędzanie się, zakaz sexu, dźwigania i sportu. Dziękuję za pomoc 🙂
 
reklama
No napewno lekarz wie i widział więcej niż my...Skoro tak mówi no to ja bym to potraktowała poważnie,no chyba nie ściemnia. Ale jeśli mimo to masz wątpliwości to skonsultuj to z innym lekarzem.
 
Witam,
Jak najbardziej może się tak dziać, niestety. Myślę, że lekarz dobrze wie co mówi. Kiedy byłam na wizycie, żeby potwierdzić ciążę, byłam w 6 tygodniu + kilka dni. Wszystko było dobrze, widoczne serduszko, a trzy dni później zaczęłam krwawić. Trafiłam do szpitala, okazało się, że pojawił się krwiak, który powoduje odklejenie trofoblastu. Ciąża zagrożona poronieniem, miałam brać tabletki na podtrzymanie, tryb leżący, nie przemęczać się, zero sexu, pracy. Dziś jestem w 14 tygodniu ciąży. Kilka dni temu znowu pojawiła się jasno czerwona krew, od razu do szpitala, na szczęście szybko minęło, z dzidzią wszystko ok. Takie przygody... na dodatek lekarz w szpitalu, podczas USG, wykrył mięśniaka.
 
Witam,
Jak najbardziej może się tak dziać, niestety. Myślę, że lekarz dobrze wie co mówi. Kiedy byłam na wizycie, żeby potwierdzić ciążę, byłam w 6 tygodniu + kilka dni. Wszystko było dobrze, widoczne serduszko, a trzy dni później zaczęłam krwawić. Trafiłam do szpitala, okazało się, że pojawił się krwiak, który powoduje odklejenie trofoblastu. Ciąża zagrożona poronieniem, miałam brać tabletki na podtrzymanie, tryb leżący, nie przemęczać się, zero sexu, pracy. Dziś jestem w 14 tygodniu ciąży. Kilka dni temu znowu pojawiła się jasno czerwona krew, od razu do szpitala, na szczęście szybko minęło, z dzidzią wszystko ok. Takie przygody... na dodatek lekarz w szpitalu, podczas USG, wykrył mięśniaka.
Mam nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie 🙂 zazdroszczę kobietom, które naprawdę mogą cieszyć się ciąża, nie martwić o każdy kolejny dzień i w miarę normalnie funkcjonować...
 
Mam nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie 🙂 zazdroszczę kobietom, które naprawdę mogą cieszyć się ciąża, nie martwić o każdy kolejny dzień i w miarę normalnie funkcjonować...
Dziękuję, też mam taką nadzieję 🙂 To jest szczęście jak nic się złego nie dzieje podczas ciąży. Ja staram się myśleć pozytywnie, ale gdzieś z tyłu głowy mam tą świadomość, że może pójść coś nie tak.
 
Ostatnia edycja:
Do góry