reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ludzkie tragedie i ludzka głupota

irfinka

psotnisia
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2007
Postów
258
Miasto
Nowy Targ
dziewczyny teraz tyle sie slyszy o glupocie matki piszcie jak slyszalyscie cos zeby przestrzec inne mamy i ojców


dzis w wielkopolsce matka z 8 mm-cznym dzieckiem poszla pic znaleziono ja pijana w rowie jak spala a dziecko w wozku bylo obok niej dziecko jej odebrano i jest teraz w domu dziecka i pojdzie pewnie do rodziny zastepczej .

jak to duzo potrzeba zeby stracic prawa do wlasnego dziecka przez glupote:baffled::crazy:






 
reklama
Ja nie mam serca by sluchac o takich zwyrodnialcach''rodzicach'' ....naprawde dla mnie to takie sytuacje sa nie do pomyslenia:wściekła/y::no:jak wogule Matka moze pic przy takim malym dziecku alkohol, to straszne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:chyba bym ja .....dobrze jej tak , szkoda dziecka ...ale chyba lepiej zeby trafilo do rodziny zastepczej niz jakby mialo sie wychowywac w patologii ???
 
ja was przestrzegam przed otwieraniem okien i balkonow...juz tyle dzieci wypadło,ze trzeba byc na tym punkcie naprawde przeczulonym:tak:Okna balkonowego nie mam uchylnego wiec kupiłam taka tasme zabezpieczajaca -rzep- naprawde dobrze trzyma a koszt niewielki ok.6zł za 2szt.
 
Hmm, pomijając patologie, to chyba posiadanie dziecka nie oznacza Waszym zdaniem abstynencji do końca życia? :-) Nie uważam, żeby lampka wina wieczorem, kiedy dzidziol pójdzie spać od razu oznaczała, że jesteśmy złymi matkami. Ale wiem, że mówicie tu o skrajnych przypadkach.

Jestem też jak najbardziej za tym, żeby zabezpieczyć newralgiczne punkty mieszkania, takie jak gniazdka, okna i drzwi. Ale nie popadajmy też w paranoję, bo nie da się ustrzec dziecka przed wszystkim. Nasza wyobraźnia nieraz nie nadąża za pomysłami naszych dzieci, a stare porzekadło mówi "jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz". Bynajmniej nie namawiam do dawania dzieciom do zabawy noża czy zapałek, ale jeśli się dziecku wytłumaczy, że nie należy kręcić gałkami piekarnika (choćby trzeba było powtórzyć to 100 razy), to w końcu się nauczy.
 
pewnie ze lampka wina to nic zlego. ja bym wolala zeby sie przewrucil niz wlazl po lozku na parapet i otworzyl okno:dry:
 
Irfinka Mnie Zaciekawiła Twoja Linijka Z Wagą Też Moam Do Zrzucenia 6 Kg Jestes Na Specjalnej Diecie??
Ja Karmię I O Odchudzaniu Nie Ma Mowy Bo Nie Mam Wtedy Pokarmu. Waże 63 Kg A Chciałabym 56!
 
Gdzie Ja Znajdę Albo Napisz Mi Co Się Stosuje? Ja Codziennie Cwicze Brzuszki Robie 6 Weidera. Brzuch Sie Robi Wiec Efekt Jest Ale Muszę Ogólne Zgubic Te 6 Kg.
 
reklama
Do góry