reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U nas przewrotów nadal brak ☹️🙄 Położy się na boku i tyle. Podnosi się na wyprostowanych, ale dupka w dole.
Póki co jeszcze w domu jesteśmy a później ruszamy na Mazury. Nasza po chwili drzemki ogląda krajobrazy w samochodzie i jest mimo, ze nie śpi spokojna.
 
reklama
Z tymi przewrotami u nas też nic nie wskazywało, bo jak ja sami przekładaliśmy na brzuch to wycie było i nagle od dnia zaczęła to po prostu robić. Byliśmy po drugim USG bioderek wtedy i pamiętam, że ten lekarz mówił żeby jak najczęściej ja przekładać na brzuszek i tego dnia po południu sama zaczęła się obracać 😁 zaczarował nam dziecko 😁
A Nela troszkę może tu tak przoduje,bo chyba z naszych lutowych bąbelków jest najstarsza, chociaż wiem, że to nie reguła, bo każdy bobas w swoim tempie się rozwija.
 
@Cookie_ jak juz lezy na brzuchu to dlatego sie nie obraca hihi 🤭 😅 tak serio to luzik, na pewno w koncu sie skusi- kazdy dorosly czlowiek to umie przeciez zrobic :) zawsze czytam ze porownywanie dzieci nie ma sensu a i tak to robie tez...
 
@Darapuszkin to nie tak, że cały dzień leży na brzuchu [emoji23][emoji13] Jednak tak czy siak obroty jej nie interesują i nawet zabawka nie zachęca. Odwróci głowę ewentualnie przekręci się na bok i tu blok [emoji12]
Spoko moj tez sie nie przekreca. Nawet obroty na bok mu wychodza bardzo sporadycznie. Tak to lezy jak go poloze [emoji14]
Ale ogarnal ze ma stopy. Juz prawie sięga do buzi
 
My na razie siedzimy w domu, ale albo w lipcu albo sierpniu planuje na mazury do rodzicow na tydzień wyskoczyć.

Mój tez się bawi stopami, ale tez do ust jeszcze mu trochę brakuje ;) przestał się obracać wogóle od jakichś 2 tygodni i nadal nie za bardzo lubi brzuszek :( na wyprostowanych rękach jeszcze się nie umie podźwignąć :( wydaje mi się ze jednak ma rączki słabe a nie brzuszek jak zdiagnozowala osteopatka.

A od wczoraj u nas już maruda mega. W nocy co chwile się dziś budził i płakał przez ząbki, ostatnio mu mocno dokuczają ale nic tam nie widzę żeby sie zbliżały ani trochę. Nie pamietam kiedy córce wyrosły ale chyba 7-8 mc więc jeszcze to może potrwać 😰
 
reklama
To u nas sporadycznie wkłada stopy do buzi. Lubi podnosić nóżki do góry.Co do obrotów to ciągle próbuje z pleców na brzuszek, dwa razy udało mu się przekręcić samemu, także postęp jest😁Dziewczyny zazdroszczę wyjazdów. My na razie w domu, może w sierpniu narzeczony ogarnie jakiś urlop😋Co do jazdy samochodem to bardzo lubi, gorzej jest jak się zatrzymujemy😜
@Darapuszkin ja też wiem, że nie powinno się porównywać, ale ciągle się na tym łapie🙃Które to są tygodnie u Was, bo Jasiek w środę 20. tyd. skończy🤩
 
Do góry