reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Zastanawiałam się nad śpiworkiem, mam ale nie Stosowałam. Boję się że jak będzie próbował wstawać to zaliczy gonga w łóżeczku.
 
reklama
Raczej w nim nie wstanie... ciężko by było ale raczkowac lub pełzać da rade :D sa tez takie z nogawkami dla chodzących dzieci
Kurka o tym nie pomyślałam, a Nela w nocy zawsze wstaje w łóżeczku 😑

Z innej beczki jeszcze, czy Wasze dzieciaczki jak siedzą to chowają tak głowę w ramiona jakby szyi w ogóle nie miały?
 
@alible a wiesz ile cm ma Nela? Roma na poczatku października niby 68,5 ale wydaje mi się ze te pomiary są meganiedokladne
Wczoraj stanęła przy nodze od stolu i ja zmierzyłam to mi wyszlo 73cm. Stół ma 75cm i jej wiele nie brakuje już do niego. Co do pomiarów i rozmiarów to się zgadzam są mega niedokładne.
 
Teraz sobie wkręciłam ze moja moza za niska...? Bosz zawsze jakiś problem. Zmierzyłam metrem i wychodzi 69 ale nie wiem czy to dokładny pomiar :D
 
reklama
A propos wzrostu to też ostatnio rozkminiałam czy Kuba nie jest za niski. Ma ok. 71cm teraz, a urodził się 54cm. Sprawdziłam na siatkach i raczej z niższych, ale w normie i równo idzie po siatce ;) Ale Kubuś to szczypiorek przy Waszych dzieciach, aktualnie jakieś 7.5kg waży ;P
 
Do góry