reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Najbardziej na ciastach i nakładce ścierającej ziemniaki mi zależało 😂 Ciasta i torty często robię a i placki ziemniaczne czy babkę ziemniaczaną. Jednak ucieranie jest upierdliwe 😂

Muszę wymyślić jakiś tort łączony na urodziny, bo 2 nie zjemy a dzieciaki niemal w tym samymcczasie mają.
 
reklama
Najbardziej na ciastach i nakładce ścierającej ziemniaki mi zależało 😂 Ciasta i torty często robię a i placki ziemniaczne czy babkę ziemniaczaną. Jednak ucieranie jest upierdliwe 😂

Muszę wymyślić jakiś tort łączony na urodziny, bo 2 nie zjemy a dzieciaki niemal w tym samymcczasie mają.
Ja sie zasadzałam na tego z mocą 1400W chociaz nie wiem czy nie przesada 🤔 a ten ma 1000W- sobie dobrze daje rade z drożdzowym ciastem? Ten Twoj wyglada super bo ma od razu w cenie duzo przystawek, te wyzsze modele maja wyzszą cene a przystawek mniej 🙄
A wyciskarka to jest taka wolboobrotowa?
 
Najbardziej na ciastach i nakładce ścierającej ziemniaki mi zależało 😂 Ciasta i torty często robię a i placki ziemniaczne czy babkę ziemniaczaną. Jednak ucieranie jest upierdliwe 😂

Muszę wymyślić jakiś tort łączony na urodziny, bo 2 nie zjemy a dzieciaki niemal w tym samymcczasie mają.
I którą przystawka scierasz ziemniaki? Taka babka ziemniaczana tez za mną chodzi 😃
Kurcze ja sie boje ze jak kupimy taki robot to przez te siedzenie w domu to jakies ciasta i buły będziemy ciągle robić i tylko tyłki będą rosły 🙈
 
Jedna z tych płaski h okrągłych jest dedykowana do tarcia ziemniaków, kolejna ściera na wiórki drobne i grubsze a trzecia kroi wszystko w 2 rodzaje plasterków.
Ciasto drożdżowe wyrabia bez problemu. Nie ustawiam na pełna moc nawet i zostawiam do momentu wyrobienia. Nie patrzyłam na zegar ile to zajmuje.
To sokowirówka a nie wyciskarka.
Ogólnie zadowolona jestem z zakupu i mi wystarcza. Lekki minus tarcz, że czasem końcówka warzywa zostaje nie startą, więc co jakiś czas otwieram malakser i wyjmuje te ścinki. A utarte ziemniaki jeszcze mieszam łyżka by sprawdzić czy jakiś nie starty koniec nie przeleciał do masy.
 
Ta moc dla mnie jest wystarczająca. Misa duża 4,3 l. Najczęściej używam blendera kielichowego do koktajli i zwykłych mieszadeł. Ciasto drożdżowe robię raz na jakiś czas. Najczęściej kruche wyrabiam na jakiś sernik czy szarlotke, na gofry czy naleśniki 😉
Mięso mielone też bez problemu leci.
Może w tych większych te wkładane sitka są praktyczniejsze pod względem ścierania, bo nakładasz je do środka maszynki do mięsa.
 
Ta moc dla mnie jest wystarczająca. Misa duża 4,3 l. Najczęściej używam blendera kielichowego do koktajli i zwykłych mieszadeł. Ciasto drożdżowe robię raz na jakiś czas. Najczęściej kruche wyrabiam na jakiś sernik czy szarlotke, na gofry czy naleśniki 😉
Mięso mielone też bez problemu leci.
Może w tych większych te wkładane sitka są praktyczniejsze pod względem ścierania, bo nakładasz je do środka maszynki do mięsa.
Dzieki :) No to juz teraz to mam zagwozdke 😃
 
reklama
Dziewczyny, może już pytałam oto, na jakim mleku robicie dzieciom kaszki? Robiłyście już na krowim? Póki co, gotuję Helpa na wodzie, ale myślę by zacząć robić na jakimś mleku. Chyba ryzowe nie jest tylko wskazane (coś kojarzę że gdzieś o tym czytałam). Nie podaje małej tych błyskawicznych kaszek na mm.
 
Do góry